MMA PLNajnowszeCiekawostkiDzisiaj urodziny obchodzi Paweł Pawlak! Federacja KSW złożyła życzenia wrzucając zdjęcie… Borysa Szyca!

Dzisiaj urodziny obchodzi Paweł Pawlak! Federacja KSW złożyła życzenia wrzucając zdjęcie… Borysa Szyca!

Dzisiaj, czyli 8 lutego 2023 roku swoje 34. urodziny obchodzi czołowy zawodnik wagi średniej w kraju – Paweł Pawlak. “Plastinho” otrzymał niespodziewane życzenia od swojego pracodawcy – Federacji KSW.

Dzisiaj urodziny obchodzi Paweł Pawlak

Paweł Pawlak znajduje się blisko walki o pas mistrzowski wagi średniej KSW. Mówi się, że w swoim następnym występie zmierzy się z Tomaszem Romanowskim właśnie w walce o tytuł mistrzowski. Data tego starcia jednak nie jest jeszcze znana.

Znana za to jest data urodzin Pawła Pawlaka, a te przypadają dzisiaj.

Dzisiaj urodziny obchodzi Paweł Pawlak! Federacja KSW złożyła życzenia wrzucając zdjęcie… Borysa Szyca!

Z tej okazji, Federacja KSW pozwoliła sobie na żart w kierunku Pawlaka. Składając życzenia swojemu czołowemu zawodnikowi udostępnili bowiem zdjęcie… Borysa Szyca, który jest niezwykle podobny fizycznie do łodzianina.

Zobaczcie sami jak wyglądają życzenia KSW:

“Dziś urodziny obchodzi człowiek o stu twarzach 😁 Wszystkiego najlepszego Pawel Pawlak!

Specjalne pozdrowienia dla Borys Szyc😉

Dziś urodziny obchodzi człowiek o stu twarzach 😁 Wszystkiego najlepszego Pawel Pawlak!Specjalne pozdrowienia dla Borys Szyc 😉

Posted by KSW on Wednesday, February 8, 2023

Zobacz także:

Khalidov o komentarzach w internecie po walce z Pudzianem: Nie kopcie człowieka, który przegrał! Co wy na to?

Na kanale ”Klatka po klatce” pojawiła się rozmowa z Mamedem Khalidovem. Były mistrz KSW w rozmowie z Arturem Mazurem ponownie został zapytany o komentarze, które pojawiały się po jego ostatniej walce z Mariuszem Pudzianowskim. Khalidov zapewnia, że najbardziej w tej sytuacji oberwało się Pudzianowskiemu.

Michał Turyński obronił pas WKN! Polak znokautował rywala latającym kolanem! [WIDEO] Widzieliście?

Mamy świetne informacje z Francji, a dokładnie z Nimes. Nasz reprezentant Michał Turyński obronił pas mistrzowski organizacji WKN. Polak ponownie pokonał zawodnika publiczności Fabrice Aurienga. Reprezentant Fighter Wrocław zakończył pojedynek efektownie przed czasem!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis