MMA PLNajnowszeFAME MMADzisiaj ogłoszenie całej karty FAME 21! Na ten moment znamy już… pięciu uczestników imprezy!

Dzisiaj ogłoszenie całej karty FAME 21! Na ten moment znamy już… pięciu uczestników imprezy!

To już dzisiaj! Podczas programu CAGE: Fight Card, który odbędzie się dzisiaj, czyli w poniedziałek 15 kwietnia nastąpi ogłoszenie całej karty walk gali FAME 21: Pretendent! Na ten moment znamy już nazwiska aż pięciu uczestników tej imprezy!

ogłoszenie całej karty FAME 21

Gala FAME MMA 21 odbędzie się w sobotę 18 maja w Arenie Gliwice. Walką wieczoru tego wydarzenia ma być pojedynek bokserski między Bandurą, a legendą pięściarstwa nie tylko w Polsce, ale i na świecie – Tomaszem Adamkiem.

Kolejne nazwiska także robią ogromne wrażenie!

Dzisiaj ogłoszenie całej karty FAME 21!

Program CAGE: FIGHT CARD odbędzie się już dzisiaj o godzinie 19:00. W karcie walk na ten moment znajdują się takie nazwiska jak:

  • Bandura
  • Adamek
  • Don Kasjo
  • Wampir (Michał Pasternak)
  • Greg

Kolejne nazwiska z rozpiski gali FAME 21 zostaną ogłoszone dzisiaj! Dzisiejszego CAGE-a poprowadzą Ulfik oraz Hubert Mściwujewski.

“O 19:00 przyjdzie pora, abyście poznali kartę walk podczas programu CAGE: FIGHT CARD na nadchodzącą galę FAME 21: Pretendent 🤩

W programie pojawi się zawodnik main eventu – Patryk „Bandura” Bandurski, wraz z trzema kolejnymi bohaterami majowego wydarzenia: Kasjuszem „Don Kasjo” Życińskim, Michałem „Wampirem” Pasternakiem i Grzegorzem „Gregiem” Gancewskim! Jak myślicie, z kim zestawimy tych panów w klatce?”

A Wy kogo spodziewacie się jeszcze w rozpisce gali FAME 21? Może macie jakiegoś zawodnika, którego bardzo chętnie byście zobaczyli w karcie walk majowej gali?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis