MMA PLNajnowszeFAME MMADziennikarze apelują do FAME MMA! Chcą srogich kar za konkretne słowa!

Dziennikarze apelują do FAME MMA! Chcą srogich kar za konkretne słowa!

Przed nami jubileuszowa gala FAME 20, która już w najbliższą sobotę 10 lutego odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie. Wczoraj miała miejsce Konferencja Prasowa promująca to wydarzenie, której skutkiem między innymi są działania osób związanych z mediami. Dziennikarze apelują bowiem do FAME MMA o wprowadzenie srogich kar za konkretne słowa!

Dziennikarze apelują do FAME

Jak to zwykle bywa, przy okazji Konferencji Prasowych przed freakową galą – i to niezależnie od tego czy jest to FAME, Clout MMA czy PRIME MMA – mieliśmy mnóstwo barwnych słów, spięć ale i wyzwisk. Te ostatnie jednak powinny mieć swoje granice, o co zaapelowali w przestrzeni publicznej dziennikarze – Michał Rogoziński i Maciej Turski.

Dziennikarze apelują do FAME MMA! Chcą srogich kar za konkretne słowa!

Temat na portalu X zaczął Michał Rogoziński. Dziennikarz związany niegdyś z MMA.PL rzucił konkretną propozycję kary w przypadku, gdy uczestnik konferencji zacznie obrażać rodzinę i najbliższych oponenta lub innej osoby:

“za obrażanie rodziny i najbliższych powinna być kara -20% od gaży zawodnika.” – napisał.

Wtórował mu Maciej Turski z Kanału Sportowego i bezpośrednio związany z organizacją FAME MMA. “Hiena” poszedł nawet dalej i chciałby, by te kary były wyższe:

“Podbijam. Jeszcze więcej powinno być.” – czytamy na portalu X.

A Wy zgadzacie się z powyższym pomysłem? Chcielibyście wprowadzenia takich kar dla niereformowalnych freak fighterów?

Michał Pasternak, czyli uczestnik najbliższej gali FAME 20 jest z pewnością za tym pomysłem, o czym może świadczyć poniższy fragment z wczorajszej konferencji:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis