MMA PLNajnowszeMateusz Chińczyk RębeckiDziennikarz na deskach! Mateusz Rębecki nie daje taryfy ulgowej! [WIDEO]

Dziennikarz na deskach! Mateusz Rębecki nie daje taryfy ulgowej! [WIDEO]

Na Kanale Sportowym pojawił się następny odcinek ”Hiena On Tour”. Tym razem dziennikarz Maciej Turski pojawił się na macie BT Gym, gdzie taryfy ulgowej nie dał mu… Mateusz Rębecki. Warto zaznaczyć, że Turski trenuje, więc nagranie ma jakikolwiek sens, bowiem w innej sytuacji mogłoby to się zakończyć szybką demolką bądź nokautem.

Turski

Rębecki w poprzednim roku wystąpił w Contender Series, gdzie pokazał się z fantastycznej strony. Dana White Prezydent UFC był pod wielkim wrażeniem. “Rebeasti” już w pierwszej odsłonie (duszeniem zza pleców) poddał Rodrigo Lidio.

Do wyczekiwanego debiutu podopiecznego Piotra Bagińskiego doszło czternastego stycznia. Mateusz po pełnych 3-rundach pewnie wypunktował Nicka Flore, który przystępował do tej walki jako niepokonany zawodnik.

Nie było taryfy ulgowej!

Było nagranie z Robertem Ruchałą w Grapplingu Kraków, a teraz Mateusz Rębecki w BT Gym. Maciej Turski spróbował swoich sił na macie z naszym utalentowanym zawodnikiem wagi lekkiej. W pewnym momencie po uderzeniu na korpus dziennikarz zaliczył nokdaun.

Cały odcinek zobaczycie poniżej:

Zobacz także:

Diablo mocno o starciu Ferrari-Łaszczyk: Ta walka oddzieli chłopców od mężczyzn! Co wy na to?

Krzysztof Włodarczyk nasz utytułowany pięściarz w rozmowie z Super Expressem został zapytany o nadchodzący main event FAME MMA 17. Najbliższa gala freakowej organizacji odbędzie się trzeciego lutego w Krakowie. W walce wieczoru Amadeusz Roślik stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie, bowiem zmierzy się z niepokonanym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem. ”Diablo” nie ma wątpliwości kto zwycięży wspomniany pojedynek.

Wiemy co robi Arab po przegranej z Szeligą! Będziecie mocno zaskoczeni! Widzieliście?

Niedawno na kanale “Między Seriami”, którego prowadzącym jest Konrad Karwat, została opublikowana ponad 30-minutowa rozmowa z raperem. “Arab” odniósł się między innymi do swojego stanu psychicznego, czy do tego, gdzie się podziewał przez ostatnie pół roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis