MMA PLNajnowszeClout MMADużo też się działo przy walce Dawida Załęckiego! Jest nagranie z kulis [WIDEO]

Dużo też się działo przy walce Dawida Załęckiego! Jest nagranie z kulis [WIDEO]

Jak się okazuje przy walce Dawida Załęckiego również działo się nie tylko w klatce. W sieci, a dokładnie na kanale ”kanał o walkach” pojawiło się nagranie, na którym widać mocną reakcje ”Crazy’ego” na słowa z trybun. To nie koniec, bowiem jest też reakcja narożnika na kolejne słowa – ciężko w tej sytuacji powiedzieć kim była ta osoba i co mówiła.

Załęcki

Dawid Załęcki stoczył swój następny pojedynek w freak fightach. ”Crazy” wstępnie miał zmierzyć się z legendarnym Jerome Le Bannerem. Francuz po raz czwarty wypadł z pojedynku w Polsce i wydaje się, że ostatni raz, bowiem nikt nie będzie już tak ryzykował.

Załęcki ostatecznie skrzyżował rękawice z uznanym kick-boxerem Tomaszem Sararą. W pierwszej rundzie mieliśmy sensację, ponieważ Załęckim mocnym uderzeniem posłał rywala na deski. Sarara był rozdrażniony i od razu mocno ruszył do przodu. W drugiej i trzeciej odsłonie przewagę miał Tomasz, lecz był on sfrustrowany, bowiem Załęcki nie podejmował ryzyka, a wręcz unikał większych wymian. Po całym dystansie ogłoszono remis.

Jest nagranie!

Pojawiło się nagranie z walki Dawida Załęckiego. ”Crazy” w pewnym momencie zareagował na krzyki z trybun. To nie był jednak koniec. One pojawiały się dalej, a wtedy zareagował narożnik.

Cała sytuacja poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=apZT2LbRtyY&t=10s

Załęcki w Clout MMA stoczył dwie walki. W debiucie zmierzył się z Denisem Labrygą i zaprezentował się naprawdę z dobrej strony. Labryga był zaskoczony i parę razy przyjął mocne uderzenie. Załęcki nieszczęśliwie doznał dużego rozcięcia na nodze i nie został dopuszczony do dalszej rywalizacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis