MMA PLNajnowszeThe Warriors MMADruga edycja The Warriors MMA już w grudniu w Rudzie Śląskiej

Druga edycja The Warriors MMA już w grudniu w Rudzie Śląskiej

Druga edycja gali MMA i K1 The Warriors MMA odbędzie się 9 grudnia w Hali Widowiskowo- Sportowej w Rudzie Śląskiej. Organizatorzy przygotowali kilka ciekawych zestawień.

The Warriors MMA 2

Na gali zobaczymy mocne nazwiska ze świata MMA i K-1. Bohaterem walki wieczoru będzie Patryk Kowoll (2-2). Doświadczony bokser powraca do formuły MMA po dwóch latach przerwy. W przeszłości “Gołota” walczył m.in. z Marcinem Naruszczką. Po raz ostatni pojawił się w klatce na premierowej gali MMA-VIP, gdzie pokonał Marcina Rekowskiego. Teraz rywalem polskiego zawodnika będzie Słowak Adnan Alić (14-37). “Gladiator of Sandzak” ma na koncie ponad pięćdziesiąt zawodowych walk i walczył już z innymi Polakami – Sylwestrem Kołeckim, Kamilem Mindą czy (dwukrotnie) Kevinem Szaflarskim.

Z każdym dniem czujemy , że gala The Warriors MMA 2️⃣ jest coraz bliżej i nie możemy się już doczekać aż wybrzmi…

Posted by The Warriors MMA on Saturday, October 14, 2023

W Rudzie Śląskiej zawalczy też miejscowy zawodnik znany z występów w Babilon MMA Kamil Krzewina (4-3). “Krzok” walczył też na pierwszej edycji The Warriors MMA, gdzie pokonał swojego rywala w zaledwie 17 sekund. Teraz Krzewina skrzyżuje rękawice z reprezentantem Mołdawii Dorianem Cliucinicovem (2-4), czyli zawodnikiem walczącym m.in. w Cage Warriors.

Wiemy , że cała Ruda Śląska ucieszy się z tej informacji 😉Kolejnym zawodnikiem , który zawalczy na grudniowej gali The…

Posted by The Warriors MMA on Thursday, October 12, 2023

Poza tym w rozpisce znalazł się tez choćby jeden z najlepszych zawodników w formule K-1 w Polsce, Damian “Pakol” Pająk. Reprezentant Jenel Fight Club podejmie Huberta Przybylskiego. Na gali zmierzą się również m.in. Bartłomiej Wajgert i Rafał Stasiak.

Organizatorzy zapewniają moc atrakcji poza mocną kartą walk czeka na występ rapera Episa oraz jedyny w swoim rodzaju klimat gali który towarzyszy od pierwszej edycji.

Gala rozpocznie się w sobotę 9 grudnia o godzinie 19:00. Będzie również możliwość jej obejrzenia w systemie PPV.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis