MMA PLArchiwumBoksDrake znowu to zrobił! Postawił dużą kasę na wygranego w walce Paul vs Danis!

Drake znowu to zrobił! Postawił dużą kasę na wygranego w walce Paul vs Danis!

Popularny artysta hip hopowy – Drake znowu to zrobił! Muzyk określany mianem “klątwy” dla zawodników, na których stawia ogromne pieniądze, tym razem znowu postawił dużą kasę!

Drake postawił dużą kasę na wygranego

Drake skupił się na dzisiejszej walce bokserskiej między Loganem Paulem a Dilonem Danisem. Walka między youtuberem a trenerem Conora McGregora odbędzie się na dzisiejszej gali Misfits Boxing: The PRIME, która odbędzie się w Manchesterze.

Drake postawił dużą kasę na wygranego w walce Paul vs Danis!

Paul i Danis zmierzą się w walce zakontraktowanej na sześć trzyminutowych rund. Walka ta odbędzie się w limicie do 195 funtów. Pojedynek ten od dawna przykuwa ogromną uwagę fanów w sieci.

Uwagę na to starcie zwrócił także muzyk Drake. Raper postanowił ponownie postawić dużą kasę. Tym razem jego faworytem, na którego postawił aż 850 tys. dolarów jest Logan Paul. Drake postawił na to, że Paul znokautuje swojego rywala. Jeśli tak się stanie, to zgarnie bagatela 1 milion, 351 tysięcy 500 dolarów.

Sam Dillon Danis skomentował zakład Drake’a. Według zawodnika sportów walki, stawianie przeciwko niemu w takiej walce z Loganem Paulem to “brak szacunku”.

Dla Danisa jednak zakład Drake’a teoretycznie jest dobrą przesłanką. Raper bowiem określany jest mianem “klątwy” dla zawodników, na których stawia. Wielu zawodników, których Drake określał mianem faworytów, potem przegrywała swoje starcia.

Jak będzie tym razem?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis