MMA PLNajnowszeKSWDoniesienia: Chorwacki mistrz zasili szeregi wagi ciężkiej w organizacji KSW!

Doniesienia: Chorwacki mistrz zasili szeregi wagi ciężkiej w organizacji KSW!

Jak donosi bałkański portal triangletv – Ivan Vitasović (11-5-1) podpisał kontrakt z największą organizacją w naszym kraju. Tym samym reprezentant Chorwacji został nowym wzmocnieniem wagi ciężkiej w KSW. Zapewne już niebawem poznamy wszystkie szczegóły – co do debiutu Ivana w Polsce.

Vitasović

Chorwat jest przede wszystkim mistrzem Fight Nation Championship. Portal triangletv poinformował, że Ivan ma w przyszłym roku stoczyć dwie walki w KSW i dwa razy bronić pas w wspomnianej organizacji.

Ivan tytuł wywalczył w czerwcu tego roku, gdy w drugiej odsłonie znokautował wysokim kopnięciem Oli Thompsona czyli byłego zawodnika KSW i mistrza Fight Exclusive Night. Aktualnie Vitasović może pochwalić się passą pięciu zwycięstw z rzędu – cztery zakończył przed czasem.

Jest nowe wzmocnienie!

Ivan Vitasović (11-5-1) to zawodnik, który ma zostać nowym wzmocnieniem wagi ciężkiej w organizacji KSW. Przypomnijmy, że już długo, bo od kwietnia 2018 roku na tronie wagi królewskiej zasiada niekwestionowany mistrz Phil De Fries (22-6).

30-latek ostatni pojedynek stoczył we wrześniu, gdy na siódmej edycji stanął przed pierwszą obroną tytułu. Zawodnik z Puli już w pierwszej odsłonie pokonał doświadczonego Geronimo Dos Santosa.

Poniżej ostatnie dwie walki Ivana i najlepsze akcje w jego wykonaniu:

Zobacz także:

Zachowanie godne pochwały! Murański otwiera schronisko: Wykładam 10 tysięcy za tą walkę! Widzieliście?

Mateusz Murański już na początku konferencji High League 5 poruszył ważny temat. ”Muran” zamierza otworzyć schronisko, a dodatkowo przeznaczyć na pieski 10 tysięcy złotych ze swojej najbliższej walki. Murański w swoje urodziny już w najbliższą sobotę zadebiutuje w kolejnej freakowej organizacji.

Różal o następnej walce. Zdradza co musiałoby się stać żeby zawalczył! Co wy na to?

Marcin Różalski w rozmowie z portalem mymma.pl został zapytany o ostatnie speklulacje, że już do walk profesjonalnych popularny ”Różal” nie wróci. Weteran KSW zapewnił, że kiedy pojawi się oferta walki z mega dobrym nazwiskiem, to nie może wykluczyć kolejnego pojedynku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis