MMA PLNajnowszeDon KasjoDon Kasjo wyjaśnia porażkę z Tyburskim na PRIME 6. Moce słowa o “Księżniczce” i jemu podobnych [WIDEO]

Don Kasjo wyjaśnia porażkę z Tyburskim na PRIME 6. Moce słowa o “Księżniczce” i jemu podobnych [WIDEO]

Kasjusz “Don Kasjo” Życiński wyjaśnia porażkę z Pawłem Tyburskim, do której doszło na minionej gali PRIME 6: Premium. Walka ta była main eventem gali, która w sobotni wieczór odbyła się w Arenie Toruń.

Don Kasjo wyjaśnia porażkę z Tyburskim na PRIME 6

Walkę tą przez efektowne nokdauny i zadanie ogromnych obrażeń Don Kasjo, wygrał Paweł Tyburski. “Księżniczka” tym samym zakończył w klatce konflikt, który od miesięcy rósł między tymi zawodnikami.

Walkę Don Kasjo z Księżniczką opisywaliśmy tak:

Don Kasjo wyjaśnia porażkę z Tyburskim na PRIME 6

Życiński po gali w Arenie Toruń udzielił wywiadu portalowi MMA.PL, gdzie w rozmowie z Adrianem Węgierskim opowiadał o wydarzeniach, które miały miejsce w klatce na gali PRIME 6.

Don Kasjo twierdzi, że dzisiaj jego rywale stosują ogromną ilość środków dopingujących, co sprawia, że jego naturalne umiejętności w klatce nie wystarczają w pojedynku z “chemikami”.

Tak, swoją porażkę tłumaczył Don Kasjo:

“Trenowałem całe życie boks, piękną dyscyplinę. Oni się teraz najebią tym gównem i machają tymi cepami. Kurwa, spoko. Ja jestem zadowolony, że wstawałem, że walczyłem, a nie położyłem się i leżałem. Wstawałem, chciałem dalej walczyć. Możliwe, że te małe rękawice to nie dla mnie jest. Oni się napierdolą tymi sterydami i napierdalają.”

Cała rozmowa z Don Kasjo dla portalu MMAPL poniżej:

A Wy zgadzacie się ze słowami Don Kasjo? Przegrał nie z rywalem, a z wspomagaczami, które rzekomo stosował Tyburski?

Jak Wam się podobała gala PRIME 6: Premium? Czy obejrzycie kolejną imprezę organizowaną przez tę specyficzną polską organizację freak fightową? Na PRIME 7 bowiem dojdzie między innymi do walki Erko Jun vs Paweł Trybson Trybała.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis