MMA PLArchiwumDon KasjoDon Kasjo wraca do FAME MMA? Walka jeszcze w tym roku!

Don Kasjo wraca do FAME MMA? Walka jeszcze w tym roku!

To byłoby dopiero zaskoczenie! Dziś FAME MMA szykuje mocne ogłoszenie. Freakowa organizacja ma ogłosić kartę walk nadchodzącej gali. W tym momencie w internecie pojawiły się informacje o potencjalnym powrocie Kasjusza Życińskiego.

Kasjo

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie Amadeusz ”Ferrari” Roślik i Kasjusz ”Don Kasjo” Życiński poinformowali o potencjalnej walce w grudniu. Niewykluczone, że chodzi o galę FAME MMA – więcej dowiemy się dziś w mediach wspomnianej organizacji.

Kasjusz tym samym będzie chciał zmazać ostatnie złe wrażenie. ”Don Kasjo” zaliczył dwie przegrane przed czasem. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” przegrał z Dominikiem ”Japońskim Drwalem” Zadorą oraz Pawłem ”Tyborim” Tyburskim. Życiński zapowiedział powrót do mocnych treningów, bo chce wrócić to dobrej formy, aby jeszcze zaskoczyć.

Don Kasjo wróci do FAME?

Tego nie możemy wykluczyć. Michał Baron podczas ”Aferek” zleakował powrót Kasjusza Życińskiego do FAME?

Dziś pojawi się potwierdzenie, lub zaprzeczenie, bowiem organizacja FAME MMA ogłosi kartę walk nadchodzącego wydarzenia.

Warto zaznaczyć, że w ostatnim czasie Kasjusz w rozmowie z FanSportu.pl mówił jak to by chętnie zmierzył się z Tomaszem Adamkiem. ”Góral” jest w FAME, więc byłoby to możliwe do realizacji.

Moja każda walka wniosła dużo emocji. Cieszę się, że ściągnęli takiego Tomasza Adamka. Chętnie bym mu wp****, nie ukrywam. Na razie nie jest nam po drodze, ale cieszę się, że boks jest jednak na piedestale, bo te MMA wyparło boks z Polski. Ja to zapoczątkowałem i jest chęć oglądania tego boksu, ściągają takie gwiazdy jak Tomasz Adamek.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis