MMA PLGROMDAGROMDA 3: ”Bad Boy” komentuje przegraną w turnieju! Ma też przesłanie do hejterów!

GROMDA 3: ”Bad Boy” komentuje przegraną w turnieju! Ma też przesłanie do hejterów!

Foto: GROMDA

Mamy pierwsze słowa Denisa Załęckiego, który wystartował w turnieju na gali GROMDA 3. ”Bad Boy” w finale przed czasem przegrał z Vasylem Halychem.

W walce wieczoru poznaliśmy pierwszego historycznego zwycięzcę turnieju GROMDA. Dla niektórych mogła to być spora niespodzianka! Mateusz Kubiszyn w trzeciej odsłonie znokautował mocno bijącego Krystiana ”Tysona” Kuźmę.

Krystian od początku ruszył z obszernymi ciosami. W pierwszej odsłonie ”Don Diego” wylądował na deskach, ale zaskakująco szybko doszedł do siebie. Mateusz przetrzymał ciężkie chwile, aby od drugiej rundy kompletnie zdominować pojedynek. ”Tyson” nastawiał się na jedno mocne uderzenie i coraz bardziej widoczne było zmęczenie. Kubiszyn wyprzedzał uderzenia rywala – przy czym większość dochodziło do celu. W trzeciej rundzie ”Tyson” runął i było już po wszystkim..

”Bad Boy” ma przesłanie do hejterów!

Denis Załęcki już w pierwszym pojedynku poszedł na całość. Walka eksplozywna i przy tym sporo kontuzji. Obszerne ciosy spowodowały uraz – złamana prawa ręka i wybity lewy kciuk.

”Bad Boy” ma nadzieje, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do rewanżowego starcia z Vasylem Halychem. Załęcki ma też przesłanie do hejterów!

GROMDA 3. Emocje opadły, zdrowotnie dochodzę do siebie wiec postanowiłem coś napisać.1 walkę na Gromda 3 zakończyłem w podobnym stylu co poprzednio- KO.Niestety dałem się ponieś emocjom i trochę za bardzo się podpaliłem, za co zapłaciłem kontuzją prawej ręki.2-giej walki nie udało się stoczyć ponieważ nie było chętnego rywala mimo starań organizatorów. Propozycje były wysunięte do każdego zawodnika z turnieju i z poza niestety bez powodzenia.3 walka z faworytem całego turnieju. Moja przegrana. Jednak ja czuje się tak samo zwycięsko jak on ponieważ mimo złamanej prawej ręki i wybitego kciuka w lewej ja wychodzę na ring mimo pewnej porażki i walczę do końca! Gratuluje Vasylowi za zajebiste walki! Trzymam kciuki za wielki finał!!!Chłopak z wielkim talentem i pierdolnieciem w łapie! Mam nadzieje, ze spotkamy się jeszcze na ringu Gromdy w bardziej wyrównanej walce!Dziekuje organizacji za zajebiste wydarzenie jakim jest ta gala! I do zobaczenia!Moim trenerom za olbrzymi wkład i poświęcony czas!Dziki Tobie za pomoc i wsparcie w narożniku!Wszystkim bliskim i przyjaciołom za wsparcie i miłe słowo! Wszystkim zawodnikom gratuluje i dzięki za super atmosferę i każde miłe słowo! Zdecydownie najlepsza gromda do tej pory i najlepiej obsadzona! Piona!Ja czuje się wygrany chociaż żałuje, ze nie pokazałem całego swojego potencjału! Myśle, ze pokazałem charakter wychodząc do walki mimo pewnej porażki! Walczę zawsze do końca!!!Gromda 3 zakończona złamana ręka, wybitym kciukiem.Jak tylko zdejmę gips wracam do treningów.Do wszystkich wrogów i internetowych napinaczy powiem tylko jedno! Zapraszam do zgłoszeń na superfight ze mną! Jak wiecie nie odmawiam nikomu i nigdy!

Zobacz także:

Błachowicz ma syna! Pójdzie w ślady Taty?

Gratulacje! Jan Błachowicz doczekał się! Mistrz UFC ma syna i jest bardzo szczęśliwy

Ronaldo zdradza zamiłowanie do dyscypliny sportu! Zaskoczeni?

Ronaldo zdradza zamiłowanie do dyscypliny sportu. Co ciekawe nie chodzi tutaj o piłkę nożną