MMA PLNajnowszeBoxdelDon Kasjo o walce Boxdel vs Jóźwiak na FAME 17: Boxdel strzelił sobie w kolano biorąc klatkę rzymską

Don Kasjo o walce Boxdel vs Jóźwiak na FAME 17: Boxdel strzelił sobie w kolano biorąc klatkę rzymską

Kasjusz “Don Kasjo” Życiński wypowiedział się o nadchodzącej walce Boxdel vs Jóźwiak, do której dojdzie już 3 lutego na gali FAME 17 w krakowskiej Tauron Arenie. Don Kasjo ma swojego wyraźnego faworyta w tej walce.

Don Kasjo o walce Boxdel vs Jóźwiak na FAME 17

Starcie “włodarzy” Boxdela i “Prezesa FEN” będzie jedną z głównym atrakcji piątkowej gali. Starcie tej dwójki odbędzie się w rzymskiej klatce, a stawką będzie… 400 tys. złotych, które zgarnie tylko zwycięzca tego pojedynku.

Don Kasjo o walce Boxdel vs Jóźwiak na FAME 17: Boxdel strzelił sobie w kolano biorąc klatkę rzymską

Don Kasjo w rozmowie z kanałem PapiTV jasno wskazał faworyta tej nadchodzącej walki:

“Wydaje mi się, że łatwa walka powinna być dla Pawła. Paweł sparuje z dużo lepszymi zawodnikami niż Bombel. No i wiesz, wystarczy przyjść dobrze nastawionym na walkę i powinno łatwo pójść po prostu. Naprawdę, Paweł sparuje z dobrymi gościami. Wiem, że normalnie Bombla by zabili ci ludzie, którzy z Pawłem robią, więc ma ciężką przeprawę na sparingach. Ze mną też sparował jak byliśmy na obozie w Zakopanem. Dawał radę. Ciężko spod niego wyjść jak już jesteś na glebie. Uważam, że Boxdel w ogóle strzelił sobie w kolano biorąc klatkę rzymską.”

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

Diablo mocno o starciu Ferrari-Łaszczyk: Ta walka oddzieli chłopców od mężczyzn! Co wy na to?

Krzysztof Włodarczyk nasz utytułowany pięściarz w rozmowie z Super Expressem został zapytany o nadchodzący main event FAME MMA 17. Najbliższa gala freakowej organizacji odbędzie się trzeciego lutego w Krakowie. W walce wieczoru Amadeusz Roślik stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie, bowiem zmierzy się z niepokonanym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem. ”Diablo” nie ma wątpliwości kto zwycięży wspomniany pojedynek.

Wiemy co robi Arab po przegranej z Szeligą! Będziecie mocno zaskoczeni! Widzieliście?

Niedawno na kanale “Między Seriami”, którego prowadzącym jest Konrad Karwat, została opublikowana ponad 30-minutowa rozmowa z raperem. “Arab” odniósł się między innymi do swojego stanu psychicznego, czy do tego, gdzie się podziewał przez ostatnie pół roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis