MMA PLNajnowszeFAME MMADon Kasjo martwi się o zdrowie Tańculi: Weźcie go oddajcie do jakiegoś zakładu!

Don Kasjo martwi się o zdrowie Tańculi: Weźcie go oddajcie do jakiegoś zakładu!

Kasjusz Życiński czyli popularny Don Kasjo Król ewidentnie martwi się o zdrowie Arkadiusza Tańculi. Ten w wątpliwej formie pojawił się w podcaście Szalonego Reportera, którego Jacek Murański zwykł nazywać Szalonym Szczurem.

Don Kasjo martwi się o zdrowie Tańculi

Co ciekawe, Tańcula wystąpi w ośmioosobowym turnieju na jubileuszowej gali FAME 20, którego stawką będą dwa miliony złotych. Aby je zdobyć, Tańcula musiałby wygrać trzy kolejne walki w turnieju, w którym oprócz niego udział wezmą także: Polak, Ferrari, Josef Bratan, Malczyński, Filipek, Krycha UFC i Wiewiór.

Na ten samej gali Don Kasjo skrzyżuje rękawice z Boxdelem. Będzie to już druga walka tych dwóch zawodników. W pierwszej zdecydowanie lepszym fighterem okazał się Don Kasjo.

Gala FAME 20 odbędzie się już w najbliższą sobotę 10 lutego w Tauron Arenie w Krakowie.

Don Kasjo martwi się o zdrowie Tańculi: Weźcie go oddajcie do jakiegoś zakładu!

Odnośnie zajawki do tej wiadomości, Don Kasjo ewidentnie martwi się o zdrowie Arkadiusza Tańculi. Życiński w mediach społecznościowych zamieścił komentarz do występu tego drugiego w podcaście u Szalonego Reportera.

Don Kasjo uchwycił moment, kiedy to Tańcula wyraźnie się zawiesił, będąc myślami w świecie, o którym nie mamy pojęcia.

Zobaczcie jak to wyglądało, a na dodatek przy komentarzu Don Kasjo, na myśl przychodzi jedno:

“Jeżeli są jakieś bliskie osoby temu ćp*nowi, to weźcie go oddajcie do jakiegoś zakładu bo to już nie jest śmieszne. taki zjazd mieć na nagraniach”

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis