MMA PLDenis ZałęckiDon Diego reaguje na słowa Denisa Załęckiego! Piotr Szeliga też wbija szpilkę!

Don Diego reaguje na słowa Denisa Załęckiego! Piotr Szeliga też wbija szpilkę!

Mateusz “Don Diego” Kubiszyn oraz Piotr Szeliga zareagowali na słowa Denisa Załęckiego, który w wywiadzie dla TV Reklama wyraził chęć walki 2 vs 1 przeciwko “Szeliemu” i Arkadiuszowi Tańculi. Zawodnik z Dębicy uszczypliwie zareagował na wypowiedź “Bad Boy’a”.

Szeliga

Denis Załęcki ostro przygotowuje się do swojej kolejnej walki na High League 4 w Gliwicach. Przeciwnikiem “Bad Boy’a” będzie nie byle kto, bo Artur Szpilka. Panowie nie mają między sobą złej krwi, obaj traktują to starcie jako pojedynek czysto sportowy.

Jednak wokół Denisa cały czas dzieje się wiele rzeczy. W najnowszym wywiadzie dla TV Reklama poruszył sprawę swojego ojca Dawida, który jak zapowiada syn – wkrótce wróci do klatki. “Bad Boy” został więc zapytany o możliwą potencjalną walkę 2 vs 2. Odpowiedź nie była satysfakcjonująca, bowiem Załęcki jednoznacznie stwierdził, iż na obecną chwilę nie ma godnych przeciwników w świecie polskich freak fightów.

Don Diego i Szeliga reagują na słowa Denisa!

Dziennikarka przytoczyła jednak nazwiska Piotra Szeligi i Arkadiusza Tańculi. Denis z uśmiechem na twarzy odpowiedział:

Z nimi dwoma mógłbym wyjść sam.

Wypowiedź Załęckiego nie pozostała bez odpowiedzi. Najpierw zareagował trener “Szeliego”, Mateusz Kubiszyn, który napisał na Instagramie:

A ja myślę, że… Szeli śmiało może samemu wchodzić w ten pojedynek. I byłaby wyrównana walka.

Piotr Szeliga również odniósł się do całej sytuacji. Zrobił to w swoim stylu, ponieważ nie zabrakło we wpisie wbicia szpilki:

Co mogę myśleć hehe. Znam swoje możliwości, a teraz jestem w mega ciężkim treningu i tak jak powiedział, z nami mógłby do klatki wejść. Tylko zastanawiam się, jak wyglądałoby wyjście z niej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis