MMA PLMarcin RóżalskiMarcin “Różal” Różalski prezentuje kolejne mordercze treningi bez rękawic. Worki pękają w szwach! [WIDEO]

Marcin “Różal” Różalski prezentuje kolejne mordercze treningi bez rękawic. Worki pękają w szwach! [WIDEO]

Czy rok 2020 będzie przełomowy dla “Różala” i po dwuletniej przerwie powróci do startów?  Jaką formułę walk wybierze? Te czy inne pytania możemy sobie zadać w pierwszym dniu Nowego Roku.

Od jakiegoś czasu w związku z Marcinem “Różalem” Różalskim przewija się temat jego angażu w walce na gołe pięści. Za oceanem ta dyscyplina walki zyskała bardzo dużą popularność. Amerykańskie organizację co chwilę, kuszą gwiazdy sportów walki aby spróbowały swoich sił w nowej formule bez rękawic. Chodzą plotki, że takie widowisko ma zorganizować w 2020 roku Maciej Kawulski jeden z włodarzy federacji KSW.

Czy coś jest na rzeczy? Nie wiemy, ale “Różal” ćwiczy naszą wyobraźnie filmikami, na których jak widać rozpoczął treningi bez rękawic, bijąc w worek czy tarcze w samych owijkach bokserskich.

Różalski mimo 41 lat bardzo sprawnie prezentuje się podczas sesji treningowych, które niezmiennie odbywają się w Różalandzie. Były mistrz KSW wielokrotnie podkreślał, że bliżej mu już do sportowej emerytury, ale ambicja i chęć bycia aktywnym nie pozwala zapomnieć o zawodowych walkach.

Przypomnijmy, że “Różal” swoją ostatnią walkę stoczył w kwietniu 2019 roku pokonując w K1 Petera Grahama na gali DSF Kickboxing Challenge 14. Natomiast jego ostatnia walka w MMA to zwycięski pojedynek z Fernando Rodriguesem Jr w którym Różalski zdobył pas KSW w wadze ciężkiej.