MMA PLNajnowszeKSW“Dla mnie to jak mieć trzy żony” – Salahdine Parnasse przed walką z “Bartosem” na XTB KSW 89 [WIDEO]

“Dla mnie to jak mieć trzy żony” – Salahdine Parnasse przed walką z “Bartosem” na XTB KSW 89 [WIDEO]

W sieci pojawiła się oficjalna zapowiedź walki wieczoru gali XTB KSW 89, w której to Salahdine Parnasse przed walką z Adrianem “Bartosem” Bartosińskim tłumaczy, czym dla niego będzie zdobycie trzeciego pasa mistrzowskiego Federacji KSW.

Salahdine Parnasse przed walką z

Przypominamy, że Francuz już 16 grudnia stanie przed szansą zdobycia kolejnego – trzeciego już – tytułu mistrzowskiego. Po pasach w wadze piórkowej i lekkiej przyjdzie mu zmierzyć się z aktualnym mistrzem wagi półśredniej KSW – Adrianem Bartosińskim.

Samo KSW promuje tę walkę jako starcie, którego jeszcze w historii polskiego giganta nie było:

“Takiej walki jeszcze nie było! Mistrz KSW w wadze półśredniej, Adrian Bartosiński, stanie do obrony swojego tytułu, a jego przeciwnikiem będzie podwójny mistrz KSW, Salahdine Parnasse. Niezależnie od wyniku, ta walka już na zawsze przejdzie do historii światowego MMA. Zobaczcie zapowiedź polsko-francuskiego superstarcia, do którego dojdzie 16 grudnia w Gliwicach podczas XTB KSW 89. Gala XTB KSW 89 odbędzie się 16 grudnia w PreZero Arenie Gliwice.

Bilety już dostępne na eBIlet.pl: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-wa…

“Dla mnie to jak mieć trzy żony” – Salahdine Parnasse przed walką z “Bartosem” na XTB KSW 89

Sam Parnasse w oficjalnej zapowiedzi gali XTB KSW 89 przyznał, że dla niego zdobycie trzeciego tytułu mistrzowskiego KSW to jak posiadanie… trzech żon.

Cała zapowiedź walki wieczoru gali XTB KSW 89 poniżej:

Przypominamy, że oprócz walki wieczoru, starciem mistrzowskim będzie także co-main event gali XTB KSW 89. W walce, której stawką będzie pas mistrzowski wagi średniej zmierzą się aktualnie panujący mistrz Paweł Pawlak i legenda polskiego MMA – Michał Materla.

Wszystkie gale KSW można od teraz oglądać w Polsce i 9 innych krajach Europy wyłącznie w Viaplay. Wszędzie indziej oglądajcie wydarzenia KSW na KSWTV.com.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis