MMA PLNajnowszeUFCDerrick Lewis poznał rywala! Szykuje się świetne starcie w wadze ciężkiej UFC!

Derrick Lewis poznał rywala! Szykuje się świetne starcie w wadze ciężkiej UFC!

“Czarna Bestia” Derrick Lewis poznał kolejnego rywala! W oktagonie UFC szykuje się kolejna ciekawa konfrontacja z jego udziałem. Będzie to walka, w której zorganizowaniu pierwotnie namieszał COVID-19.

Derrick Lewis poznał rywala
Foto: Twitter/ Derrick Lewis

Informację o kolejnej walce Derricka Lewisa podał portal ESPN.

Derrick Lewis poznał rywala! Szykuje się świetne starcie w wadze ciężkiej UFC!

Derrick Lewis już w lutym stanie w oktagonie na przeciwko Curtisa Blaydesa. Starcie to miało odbyć się już w listopadzie 2020 roku, ale wówczas Blaydes miał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa i pojedynek trzeba było przełożyć. Teraz zawodnicy ci wreszcie staną na przeciwko siebie w oktagonie.

Ich pojedynek będzie walką wieczoru gali UFC on ESPN+, która odbędzie się 20 lutego. Areną walki będzie ośrodek UFC Apex w Las Vegas.

Derrick Lewis powróci do oktagonu po zwycięstwie nad Aleksieiem Oleinikiem. Curtis Blaydes natomiast znajduje się w serii czterech wiktorii z rzędu. Amerykański zapaśnik ma na swoim rozkładzie takich zawodników jak: Justin Willis, Shamil Abdurakhimov, Junior Dos Santos czy Alexander Volkov.

Poniżej rozpiska gali UFC zaplanowanej na dzień 20 lutego:

Walka wieczoru:
Curtis Blaydes vs. Derrick Lewis

Pozostałe:
Chris Daukaus vs. Aleksei Oleinik
Darrick Minner vs. Charles Rosa
Jai Herbert vs. Drakkar Klose
Danny Chavez vs. Jared Gordon
Shana Dobson vs. Casey O’Neill
Jamall Emmers vs. Chas Skelly
Matt Brown vs. Carlos Condit
Vinicius Moreira vs. Ike Villanueva

Zobacz także:

UFC 257: Dana White opublikował fenomenalną zapowiedź walki Poirier vs McGregor 2 [WIDEO]

Do mocnego rozpoczęcia roku 2021 zostało mniej niż trzy tygodnie. Amerykański gigant jako pierwszą numerowaną galę przyszykował dla kibiców UFC 257, na której dojdzie do rewanżu między Dustinem Poirierem a Conorem McGregorem.

Mistrz FEN odkryciem roku w nordyckim MMA! Wcześniej wyróżniono Khamzata Chimaeva

Mistrz FEN odkryciem roku w nordyckim MMA! Chodzi o postać Jonasa Magarda, który z przytupem zadebiutował w organizacji Pawła Jóźwiaka i od razu zdobył pas mistrzowski wagi koguciej.

Poważne problemy Różala! Istniało ryzyko nowotworu!

W ostatnich dniach pisaliśmy o poważnych problemach zdrowotnych, z którymi Marcin Różalski borykał się przed pojedynkiem z Joshem Barnettem. W rozmowie z firmą KRUK’s different, która jest jego sponsorem, Różal opowiedział o schorzeniach jakie trapiły go w ostatnich miesiącach. Jednak z postawionych diagnoz była początkowo przerażająca.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis