MMA PLNajnowszeBoksDeontay Wilder aresztowany! Różne opinie po jego zatrzymaniu!

Deontay Wilder aresztowany! Różne opinie po jego zatrzymaniu!

Jeden z najpopularniejszych i najlepszych pięściarzy wagi ciężkiej ostatnich lat – Deontay Wilder aresztowany! Po zatrzymaniu Amerykanina w tamtejszych mediach rozgorzała dyskusja i pojawiają się na ten temat różne opinie.

Deontay Wilder aresztowany

Deontay Wilder to zawodnik, który wygrał 43 ze stoczonych 46 walk. Przez lata był mistrzem wagi ciężkiej w zawodowym boksie.

Ostatnio jednak za sprawą Artura Szpilki Tysona Furyego jego rekord uległ pogorszeniu, bowiem przegrał z Anglikiem dwie z trzech walk.

Deontay Wilder aresztowany!

We wtorek w nocy w Los Angeles, Wilder został skontrolowany przez policję w swoim samochodzie. W aucie miał broń bez zezwolenia i marihuanę bez przepisanej od lekarza recepty. Policjanci postanowili go aresztować.

Pięściarz spędził trzy godziny w areszcie i wyszedł po wpłaceniu kaucji w wysokości 35 tysięcy dolarów. Rozprawa, w której będzie stroną oskarżoną odbędzie się w ciągu kilku najbliższych tygodni.

Sam Wilder po wyjściu na wolność napisał w tej sprawie krótkiego tweera:

“Wolę być bezpieczny niż przepraszam. Koniec.”:

Po aresztowaniu Wildera na nowo rozgorzała dyskusja na temat powszechnego dostępu do broni i zalegalizowania tak zwanych miękkich narkotyków. W temacie udzielają się różne światopoglądowo osoby. A Wy jak uważacie – czy dostęp do broni i miękkich narkotyków powinien być zezwolony bez ograniczeń?

Zobacz także:

Okniński skomentował ostatnią walkę Michała Oleksiejczuka: Podjął decyzje za które teraz płaci! Widzieliście?

Jeden z najpopularniejszych w naszym kraju trenerów sportów walki – Mirosław Okniński skomentował ostatnią walkę byłego swojego podopiecznego – Michała Oleksiejczuka, który przegrał na minionej w sobotę gali UFC w Las Vegas.

Tańcula ma pomysł na walkę w KSW! Rywalem Krzysztof ”Diablo” Włodarczyk?

Arkadiusz Tańcula już wielokrotnie wspominał, że jego wielkim marzeniem jest walka w największej organizacji w naszym kraju. Freak fighter w rozmowie z kanałem ”TV Reklama” wskazał nawet potencjalnych rywali, z którymi mógłby się zmierzyć w KSW. Co ciekawe Tańcula wspomniał o byłym mistrzu świata w boksie – Krzysztofie ”Diablo” Włodarczyku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis