MMA PLNajnowszeDenis ZałęckiDenis Załęcki o powrocie: Nie będę walczył z leszczami. Niech dadzą mi najmocniejszego [WIDEO]

Denis Załęcki o powrocie: Nie będę walczył z leszczami. Niech dadzą mi najmocniejszego [WIDEO]

Denis Załęcki w rozmowie z portalem MMA.PL opowiedział między innymi o swoim powrocie do startów. Powodem rozmowy z Torunianinem jest jego nadchodząca gala The War 5, której jest organizatorem.

Denis Załęcki o powrocie

Załęcki w swoich ostatnich walkach zmagał się nie tyle z rywalami, co z kontuzją kolana. Dwukrotnie wychodził bowiem do klatki z poważnym problemem zdrowotnym. Najpierw przez tę kontuzję przegrał z Arturem Szpilką, a potem został zdyskwalifikowany za kopnięcia w walce bokserskiej z Pawłem Tyburskim.

W obu tych walkach przeszkodziła mu kontuzja kolana.

Denis Załęcki o powrocie: Nie będę walczył z leszczami. Niech dadzą mi najmocniejszego

Jednak Załęcki nie zamierza się poddawać i dalej mierzy bardzo wysoko w kontekście swojej sportowej kariery. W rozmowie z MMA.PL zdradził kilka smaczków odnośnie swojego potencjalnego powrotu do klatki:

“Na razie mam na to wyjebane. Jak będę miał zielone światło na powrót to o tym powiem oficjalnie.” – skwitował Załęcki.

Dopytany o potencjalnego rywala odpowiedział:

“Nie będę walczył z leszczami. Niech dadzą mi najmocniejszego, jak już będę w pełni sił, w pełni gotowy, w pełni formy, to ja nie potrzebuję jakiegoś papcia, żeby sobie rekord budować. Jak będę zdrowy, to wchodzę i rozpierdalam każdego. Nie ma podjazdu.”

Cały wywiad z Denisem Załęckim do sprawdzenia poniżej:

A Wy z kim zestawilibyście “Bad Boya” z Torunia w jego kolejnej walce, o ile będzie już wspomniane zielone światło na powrót od medyków?

Zobacz także:

The War 5 PPV: Transmisja stream online – gdzie oglądać? Ile kosztuje, jaka cena?

The War 5 PPV. Już w najbliższy piątek 5 maja odbędzie się już piąta edycja gali The War. Organizacja Denisa Załęckiego przygotowała ciekawe zestawienia, aby przypadły do gustu kibicom sportów walki. Nie zabraknie turnieju oraz szalonego starcia 3 vs 3.

Popek? Bombardier? “Bestia” Piechowiak zapowiada powrót do klatki: Ta walka ma być WOW

Piotr “Bestia” Piechowiak zapowiada powrót do klatki! Kulturysta, który przebojem wdarł się do świata freaków rozrywając koszulkę przed Marcinem Najmanem, pozostaje nieaktywny od listopada 2021 roku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis