MMA PLDenis ZałęckiDenis Załęcki nie zamierza już zawalczyć w GROMDZIE: Nie będą mnie publicznie ośmieszać!

Denis Załęcki nie zamierza już zawalczyć w GROMDZIE: Nie będą mnie publicznie ośmieszać!

Denis Załęcki mówi stanowczo NIE – jeśli chodzi o potencjalną walkę w organizacji GROMDA. ”Bad Boy” jest zły na zachowanie organizacji, która wstawiła zdjęcie tuż po jego pojedynku z Alanem Kwiecińskim. Załęcki w tej wypowiedzi nawiązał do Mariusza Grabowskiego, Mateusza Kubiszyna oraz Vasyla Halycha.

Załęcki

24-latek w organizacji GROMDA stoczył dwa pojedynki. Na drugiej edycji przed czasem odprawił Daniela Soczyńskiego. Na trzeciej zaś spotkał się z Vasylem Halychem. Ukrainiec wygrał przez techniczny nokaut, lecz Denis zapewniał, że do tego pojedynku wyszedł z poważną kontuzją.

Teraz Załęckiego czeka drugi pojedynek w freakowej organizacji High League. Czwartego czerwca w Ergo Arenie zobaczymy jego starcie z Mateuszem Kubiszynem. Walka została zakontraktowana w formule MMA.

Załęcki: Ty, Grabowski i Vasyl do jednego wora!

Denis Załęcki podczas ostatniej konfrontacji z Mateuszem Kubiszynem został zapytany o potencjalną walkę w organizacji GROMDA. ”Bad Boy” zapewnia, że nie chce walczyć w federacji Mariusza Grabowskiego.

No byli mną zainteresowani i pewnie doszłoby do tej walki w GROMDZIE, ale Grabowski parę dni przed moją walką z Alanem mówi, że jest za mną – że jestem ambitny, dobry zawodnik i tak dalej. A chyba dzień po walce wstawili moje zdjęcie jak Vasyl i Kubiszyn trzymają mnie chyba na ręce, nie chcę skłamać. Napisali, że mnie nauczą lekcji pokory, więc zrezygnowałem z GROMDY. Nie będą mnie publicznie ośmieszać i tyle (…) Ty, Grabowski i Vasyl do jednego wora. Grabowski git z kryminału, człowiek grypsujący, ciśniesz go od frajerów i łbów, a zaraz idziecie razem i  podpisujecie kontrakt. Byle wam zasięgi podskoczyły, pieniążki się zgadzały.   

Cała konfrontacja poniżej:

Aktualna karta walk:

Alberto “Alberto” Simao vs Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa (LETHWEI)
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk

Zobacz także:

Boxdel ostro o gali Royal Division: Odstaw te kwasy i nie rób krzywdy tej branży! Widzieliście?

Michał Baron jeden z właścicieli FAME MMA na twitterze postanowił zareagować i skomentować gale Royal Division. Popularny ”Boxdel” w mocnych słowach wypowiedział się o Tomaszu Olejniku, który na swoim koncie ma dwie walki w FAME MMA.

Szybkie zwycięstwo Głowackiego! Komentatorzy o rywalu Polaka: Śmiechu warte, co daje taka walka?

Krzysztof Głowacki (32-3, 19 KO) wraca na odpowiednie tory przed własną publicznością w Wałczu. Mimo wszystko nie tak były mistrz świata wyobrażał sobie dzisiejszą walkę. Głowacki sam wydawał się zaskoczony, bowiem przeciwnik nie próbował nawet odpowiadać ciosami. Ostatecznie walka zakończyła się już w czwartej odsłonie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis