MMA PLNajnowszeFreak FightDenis L. potrącił 24-letnią kobietę. Miał we krwi 0,5 promila!

Denis L. potrącił 24-letnią kobietę. Miał we krwi 0,5 promila!

Denis L. rzekomo potrącił 24-letnią kobietę na przejściu dla pieszych.

Denis L. potrącił 24-letnią kobietę
Foto: High League

Mężczyzna nie odniósł się jeszcze do sprawy. Na ten moment nie wiadomo, czy faktycznie chodzi o tego Denisa L., jednak zdjęcie zamieszczone w artykule „Faktu” nie pozostawia złudzeń.

Denis L. potrącił 24-letnią kobietę

Jak podaje serwis Fakt, do zdarzenia doszło w środowy wieczór, kiedy młoda dziewczyna wracała od koleżanki do domu. W momencie, gdy Laura próbowała przejść na drugą stronę ulicy, została uderzona przez samochód prowadzony przez popularnego freaka.

Miałam zielone światło. Ten samochód pojawił się nagle, jak weszłam na pasy. Uderzył we mnie tak, że poczułam to na całym ciele. Wpadłam na maskę, a potem wylądowałam na ulicy. Byłam w szoku. Pamiętam, że próbowałam go zatrzymać, bo zaraz po tym, jak mnie potracił, jego samochód jeszcze jechał. Potem wyszedł do mnie, jak siedziałam na chodniku i zaczął mnie prosić, żebym nie wzywała policji, bo jest dziabnięty i będzie miał problemy. Próbował mnie przekupić pieniędzmi. Mówił, że zapłaci mi więcej niż dostanę z ubezpieczenia. Nie chciałam z nim rozmawiać. Wszystko mnie bolało – relacja poszkodowanej.

https://www.fakt.pl/wydarzenia/denis-l-zawodnik-mma-potracil-na-pasach-24-letnia-laure-byl-pijany/0kh8hjb

Na miejscu zjawiła się policja. Funkcjonariusze podjęli czynności wobec sprawcy wypadku, podczas których okazało się, że mężczyzna ma we krwi 0,5 promila.

Denisowi L. skonfiskowano prawo jazdy, a następnie przetransportowano go na komendę. Poszkodowana trafiła do szpitala, gdzie spędziła wiele godzin. Dziewczyna została solidnie poturbowana, wobec czego chodzi o kulach.

ZOBACZ TAKŻE: Było nim zainteresowane UFC, PFL i Rizin! Formela wyjaśnia dlaczego wybrał KSW!

Fakt nieoficjalnie ustalił, że za kierownicą był Denis L. z Głogowa, który walczył na galach typu freak-fight. Konsekwencje mężczyzny będą zależne od tego, jak duże obrażenia odniosła kobieta.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis