MMA PLNajnowszeKacper FormelaByło nim zainteresowane UFC, PFL i Rizin! Formela wyjaśnia dlaczego wybrał KSW!

Było nim zainteresowane UFC, PFL i Rizin! Formela wyjaśnia dlaczego wybrał KSW!

Kacper Formela (17-4) był gościem ostatniego programu Oktagon Live w Kanale Sportowym. ”Polish Machida” został ogłoszony jako nowy nabytek największej organizacji w naszym kraju. Formela nie ukrywał, że jego głównym celem jest UFC. Podopieczny Grzegorza Jakubowskiego wyjawił, dlaczego ostatecznie wybrał polską organizację.

Formela

Kiedy dojdzie do debiutu? Niewykluczone, że Formela zadebiutuje już jedenastego maja w Ergo Arenie na gali XTB KSW 94. Szczegóły zapewne poznamy na dniach.

28-latek znany jest przede wszystkim jako były mistrz Fight Exclusive Night. Formela aktualnie może popisać się serią ośmiu zwycięstw z rzędu w tym cztery zakończył efektownie przed czasem. W ostatnich starciach Formela stanął przed dobrymi tekstami, kiedy to pokonał na punkty dwóch twardych i niebezpiecznych reprezentantów Kazachstanu.

Kacper Formela wyjaśnia!

Kacper Formela (17-4) w programie Oktagon Live wyjawił, że było zainteresowanie ze strony UFC, PFL, Oktagon MMA oraz Rizin FF.

”Polish Machida” wyjaśnił, dlaczego ostatecznie związał się z organizacją KSW.

UFC nie wypaliło. To był mój cel w negocjacjach. Wielokrotnie mówili, żebyśmy poczekali, ale tylko w sumie czekaliśmy. Zaczęliśmy dłubać coś dalej. Była oferta z PFL-u do turnieju głównego w Stanach, ale finalnie nic z tego nie wynikło. Na rozmowach się skończyło. Oktagon był bardzo mocno zainteresowany, ale KSW zdecydowanie wygrało. Był zainteresowany również Rizin. Bardzo mocno byli zainteresowani ze względu na to, że wychodzę do walki w masce. Powiedzieli, że chcą mnie, żebym wychodził do walki w masce, ale Rizin to jest bardziej azjatycki rynek, a ja bym może bardziej chciał amerykański.

Cały program możecie zobaczyć poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis