MMA PLNajnowszeDaro LewDaro Lew wyzwał do walki… angielskiego sędziego: Będziesz CRASHED!

Daro Lew wyzwał do walki… angielskiego sędziego: Będziesz CRASHED!

Nikt z nas nie lubi przegrywać. Nie lubi tego na przykład Daro Lew, choć często mu się to zdarza. Daro nie lubi także, jak przegrywa jego ukochany klub piłkarski Nottingham Forest. Po ostatnim meczu tej drużyny, Dariusz Kaźmierczuk wyzwał do walki… angielskiego sędziego!

Daro Lew wyzwał do walki sędziego

Notthingam Forest gra aktualnie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii – Premier League. Problem jednak polega na tym, że ciągle klub ten nie zapewnił sobie utrzymania w lidze. Wczoraj natomiast rozgrywał bardzo ważny mecz.

Forest mierzyło się z Southamptonem, który już praktycznie spadł z ligi, bowiem zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. W pewnym momencie w meczu tych drużyn była bardzo niejasna sytuacja dotycząca wyniku.

Daro Lew wyzwał do walki… angielskiego sędziego: Będziesz CRASHED!

Starcie to było pełne emocji, a jako dowód możnaby przywołać końcowy wynik – Forest wygrało z Southampton 4:3. Mecz jednak był na styku i to Southampton częściej atakowało bramkę rywali.

Daro Lew ewidentnie był w strachu w czasie tego meczu, a po końcowym gwizdku wyzwał nawet sędziego spotkania – Michaela Olivera:

“Kurwa ten sędzia chuju będziesz CRASHED wyzywam cię na walkę zjebie Michael Oliver już cię nie lubię.”

Michael Oliver może czuć się zagrożony, bowiem Daro Lew jest rozpędzony wygraną na punkty z Ludwiczkiem, a teraz przygotowuje się do walki z “Pierzastym” na nadchodzącej gali FAME 18 i wcale nie jest z góry skazany na porażkę.

Zobacz także:

Pierwsze słowa Roberto Soldica po brutalnym nokaucie na gali ONE Fight Night 10! Widzieliście?

W nocy odbyła się gala ONE Fight Night 10, na której kibice mogli zobaczyć byłego podwójnego mistrza Federacji KSW – “Chorwackiego Robocopa”. Roberto Soldic niespodziewanie na tej gali przegrał, a teraz po raz pierwszy zabrał głos po tej przegranej.

Paweł Fajdek zawalczy w MMA? Jasna deklaracja młociarza: Była już taka propozycja

To byłby hit! Najlepszy polski młociarz – Paweł Fajdek najprawdopodobniej zawalczy w MMA. Jasna deklaracja polskiego olimpijczyka padła w ostatnim programie Hejt Park na Kanale Sportowym.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis