MMA PLNajnowszeFAME MMADaro Lew pokazuje swój boks i przestrzega Tomasza Adamka: Gdybym miał te 10 kg więcej

Daro Lew pokazuje swój boks i przestrzega Tomasza Adamka: Gdybym miał te 10 kg więcej

Popularny polski freak fighter Daro Lew pokazuje swój boks i we wpisie, który opublikował w swoich mediach społecznościowych przestrzega Tomasza Adamka.

Daro Lew pokazuje swój boks

Daro Lew to prawie pięćdziesięcioletni wojownik, który gdyby tylko jego życie potoczyło się inaczej, to najprawdopodobniej grałby w filmie Kickboxer zamiast Jeana-Cloude’a Van Damme’a. A, że koleje losu zaprowadziły go do Wielkiej Brytanii, to musiał skupić się swojej karierze w sportach walki.

Teraz natomiast, po debiucie Tomasza Adamka w organizacji FAME, kiedy to na gali FAME 21 pokonał decyzją sędziów Patryka “Bandurę” Bandurskiego, Daro Lew wziął “Górala” jako potencjalny cel sportowy.

Daro Lew pokazuje swój boks i przestrzega Tomasza Adamka: Gdybym miał te 10 kg więcej

Daro Lew nie ukrywa, że bardzo szanuje Tomasza Adamka za jego osiągnięcia sportowe. Ale mimo to, chętnie zmierzyłby się z “Góralem”, gdyby tylko ważył około 10 kilogramów więcej.

Poniżej wpis Kaźmierczuka w sprawie:

“Gdybym miał te 10 kg więcej bez zastanowienia brał bym Tomasza Adamka w boksie na czysto sportowych zasadach i z szacunkiem do niego jako sportowca”

Daro Lew najprawdopodobniej poszukuje teraz rywala na najgłośniejszą galę freakową w historii, jaką będzie FAME 22, która 31 sierpnia odbędzie się w Warszawie na Stadionie Narodowym.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis