MMA PLNajnowszeFAME MMADaro Lew komentuje wyniki plebiscytu na Sportowca Roku 2023: A gdzie dla nas nominacje?

Daro Lew komentuje wyniki plebiscytu na Sportowca Roku 2023: A gdzie dla nas nominacje?

Popularny freak fighter, który w roku 2023 wystrzelił z formą mimo prawie emerytalnego wieku pracowniczego – Daro Lew komentuje wyniki plebiscytu Przeglądu Sportowego i Polsatu na Sportowca Roku 2023.

Daro Lew komentuje wyniki plebiscytu na Sportowca Roku 2023

Przypominamy, że wczoraj odbyła się gala 89. Plebiscytu Przeglądu Sportowego. Podczas tej imprezy ogłoszono 10. Najlepszych Sportowców Polski w minionym 2023 roku.

Zwyciężczynią całego plebiscytu została tenisistka – Iga Świątek. Drugie miejsce zajął żużlowiec Bartosz Zmarzlik, a trzecie siatkarz Aleksander Śliwka.

Daro Lew komentuje wyniki plebiscytu na Sportowca Roku: A gdzie dla nas nominacje?

W tym roku w TOP 10 zabrakło przedstawiciela sportów walki. Choć w przeszłości fani MMA mogli cieszyć się z wyróżnień dla Joanny Jędrzejczyk czy Jana Błachowicza, to wczoraj nie oglądaliśmy żadnego przedstawiciela opisywanej na tej stronie dyscypliny.

Marcin Najman był rozczarowany, że w dziesiątce nie znalazł się Łukasz Różański – zawodowy pięściarz, który w 2023 roku zdobył pas mistrzowski WBC w wadze bridger.

Swoje trzy grosze do tej dyskusji dołożył także Daro Lew, który w 2023 roku – jak na jego umiejętności – wygrywał na potęgę, zwyciężając aż trzykrotnie w pięciu walkach:

“Marcin Najmam coś tam marudzi ,ze Rozanski został pominięty w rankingu na najlepszego sportowca 2023 roku ? Marcin a my to co sroce z pod ogona wypadliśmy gdzie ,dla nas nominacje pomimo naszego wieku wszystkich rozpierdalamy a oni rozpierdalaja nas w rankingu ajjj :(((” – napisał Daro Lew na portalu X.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis