MMA PLNajnowszeDaro LewDaro Lew chce walki z Bagietą! Twierdzi, że to będzie starcie w stylu: Khabib vs Conor McGregor!

Daro Lew chce walki z Bagietą! Twierdzi, że to będzie starcie w stylu: Khabib vs Conor McGregor!

To byłoby starcie idealne dla freaków! Daro Lew chce walki z… Bagietą! Dariusz Kaźmierczuk najprawdopodobniej oglądał minioną galę PRIME 6: PREMIUM, gdzie kibice zobaczyli Bagietę w werski 2.0, wychodzącego do klatki jak Conor McGregor i pokonującego swojego rywala.

Daro Lew chce walki z Bagietą

Przypominamy, że Bagieta w jednej z walk gali PRIME 6: PREMIUM, która w sobotę odbyła się w Arenie Toruń szybko pokonał przez poddanie Tomasza Olejnika.

Gorzelańczyk, bo tak nazywa się Bagieta 2.0 przez cały okres przed walką stylizował się na Conora McGregora, a do klatki wszedł naśladując słynny gest Irlandczyka.

Daro Lew chce walki z Bagietą! Twierdzi, że to będzie starcie w stylu: Khabib vs Conor McGregor!

Po wygranej Bagiety na PRIME 6, publiczny pomysł zestawienia z nim rzucił Daro Lew. Kaźmierczuk zaproponował taką walkę w swoich mediach społecznościowych:

“Daro lew Khabib vs Bagieta Conor McGregor kto wie ,może kiedyś się to wydarzy ?” – napisał na portalu X.

Potem dodatkowo przestrzegł Bagietę przed potencjalnymi kontuzjami:

“Oj oj Bagieta nie rób tak nigdy bo ch..j z naszej walki !”

Daro Lew swoją ostatnią walkę stoczył na gali FAME 19, gdzie przegrał przez TKO z lekkoatletą – Piotrem Liskiem. Kaźmierczuk jednak nadal czuje, że jest przed swoim najlepszy okresem w karierze, co zresztą może być prawdą, bowiem ostatnio przełamał serię porażek i odniósł w końcu zwycięstwo w klatce. Daro Lew pokonywał Natana “Pierzastego” Marconia i Ludwiczka.

A Wy chcielibyście zobaczyć starcie Daro Lew vs Bagieta?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis