MMA PLWrestlingByła w UFC, BKFC, na OnlyFans, a teraz będzie występować w pro wrestlingu. Paige VanZant w AEW!

Była w UFC, BKFC, na OnlyFans, a teraz będzie występować w pro wrestlingu. Paige VanZant w AEW!

Paige VanZant miała w swoim życiu różne pomysły na aktywność sportową i okołosportową. Amerykanka była już zawodniczką UFC, biła się na gołe pięści w organizacji BKFC, miała konto ze zdjęciami premium na OnlyFans czy występowała w Tańcu z Gwiazdami. Teraz natomiast swoją przyszłość wiąże z pro wrestlingiem. PVZ jest bowiem zawodniczką All Elite Wrestling!

Paige VanZant

O angażu VanZant przez AllElite poinformował prezes tej organizacji Tony Khan:

Paige VanZant w AEW!

27-latka pojawiała się sporadycznie w AEW już w 2021 roku. Pokazywała się wówczas w drużynie z zawodnikami oraz trenerem American Top Team – Danem Lambertem.

VanZant można było zobaczyć na gali AEW w środę. Tam zaangażowała się w konflikt z inną zawodniczką pro wrestlingu Tay Conti, która jest partnerką Sammy’ego Guevary, który w środę stracił pas na rzecz Scorpio Sky, związanego z Danem Lambertem.

Jak to wyglądało?

Zobacz także:

Artur Gwóźdź odpowiada na słowa Michała Pasternaka! Co wy na to?

Michał Pasternak w sobotę obronił pas MMA VIP i w wywiadzie zdradził, że chętnie zmierzy się z Arturem Gwoździem. Długo na odpowiedź menedżera Artnox Fight Sport nie musieliśmy czekać. 

Jacek Murański ogląda i komentuje walkę Najmana z Miśkiem z Nadarzynem! Widzieliście?

Jacek Murański w rozmowie z naszym portalem oglądnął wczorajszym pojedynek Marcina Najmana. Przy okazji ”Muran” skomentował zwycięstwo ”El Testosterona”. Niewykluczone, że w niedalekiej przyszłości dojdzie do takiego starcia bądź częstochowianin zmierzy się z jego synem – Mateuszem.

Rosyjski weteran MMA krytykuje Usyka: Zanim coś powiesz powinieneś to dokładnie przemyśleć!

Alexander Shlemenko (62-13) rosyjski weteran MMA postanowił zabrać głos. 37-latek skrytykował uznanych ukraińskich pięściarzy oraz mistrza organizacji Bellator – Yaroslava Amosova (26-0).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis