MMA PLNajnowszeBoksDariusz Michalczewski o dzisiejszych czasach: Młodzież ma teraz za dobre, łatwe i wygodne życie!

Dariusz Michalczewski o dzisiejszych czasach: Młodzież ma teraz za dobre, łatwe i wygodne życie!

Dariusz Michalczewski (48-2, 38 KO) były mistrz świata federacji WBO, WBA, IBF w kategorii półciężkiej oraz WBO w kategorii junior ciężkiej w rozmowie z Super Express wypowiedział się o dzisiejszych czasach.

Michalczewski

”Tiger” zakończył karierę pod koniec lutego 2005 roku. Była to walka na terenie Niemiec, gdzie Dariusz prowadził swoją zawodową karierę i odniósł największe sukcesy. Michalczewski w szóstej rundzie przegrał przed czasem z Fabrice Tiozzo (48-2, 32 KO) z Francji. Była to druga przegrana z rzędu, która spowodowała, że wojownik pochodzący z Gdańska zdecydował się na zakończenie barwnej kariery.

Michalczewski: Teraz mamy piękne orliki, ale one głównie są puste!

Dariusz Michalczewski w rozmowie z Super Express wypowiedział się o dzisiejszych czasach. ”Tiger” uważa, że problem jest naprawdę duży wśród młodzieży.

Młodzież ma teraz za dobre, łatwe i wygodne życie. Rodzice też nie mają czasu, by zawozić te dzieciaki na trening. Jak ja miałem 12 lat to sam jeździłem, teraz te dzieci są za bardzo obsługiwane – ubiera im się buty, sweterki, czapeczki, daje się im internet by cicho w domu siedziały. Dzisiaj trzeba dzieci wyrzucić na dwór, za moich czasów nas trzeba było wciągać na siłę do domu. My graliśmy we wszystko, ale głównie w piłkę – było po pięciu rezerwowych w drużynie. Teraz mamy piękne orliki, ale one głównie są puste. To jest wina naszego społeczeństwa. Jest to duży problem. Rodzice zwalniają dzieci na potęgę z WF, mamy coraz więcej grubasów. Moje dzieci też oczywiście mają Playstation itd, ale muszą też pójść na trening, te inne bodźce są dla nich tylko dodatkiem.

Całą rozmowę zobaczycie [TUTAJ]

Zobacz także:

Piękne zachowanie ”El Testosterona”! Marcin Najman wyciągnął mężczyznę z płonącego budynku! Widzieliście?

Takie zachowania się chwali i podziwia. Marcin Najman w nocy przejeżdżał przez Wieluń, gdzie zauważył pożar w jednym z budynków. ”El Testosteron” postanowił zareagować!

Transmisja UFC 279: Chimaev vs Diaz na Polsat Sport bez… walki wieczoru! Co wy na to?

Już w najbliższą sobotę 10 września w Las Vegas odbędzie się gala UFC 279: Chimaev vs Diaz. Transmisja tego wydarzenia dostępna będzie na kanale Polsat Sport, który w Polsce jako jedyny ma prawo do pokazywania wydarzeń amerykańskiego giganta. Jednak w przypadku tego konkretnego wydarzenia, kibice nie obejrzą walki wieczoru!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis