MMA PLCiekawostkiTransmisja UFC 279: Chimaev vs Diaz na Polsat Sport bez… walki wieczoru!

Transmisja UFC 279: Chimaev vs Diaz na Polsat Sport bez… walki wieczoru!

Już w najbliższą sobotę 10 września w Las Vegas odbędzie się gala UFC 279: Chimaev vs Diaz. Transmisja tego wydarzenia dostępna będzie na kanale Polsat Sport, który w Polsce jako jedyny ma prawo do pokazywania wydarzeń amerykańskiego giganta. Jednak w przypadku tego konkretnego wydarzenia, kibice nie obejrzą walki wieczoru!

Transmisja UFC 279

Informację o tym, że Polsat Sport zablokuje transmisję walki wieczoru UFC 279 podał dziennikarz tej stacji Paweł Wyrobek.

Transmisja UFC 279: Chimaev vs Diaz na Polsat Sport bez… walki wieczoru!

Na pytanie redaktora MMA.PL Bartosza Cieśli o możliwość transmisji walki Chimaev vs Diaz, ten odpowiedział wprost:

Blokada transmisji tego pojedynku wynika z konsekwencji, jaką stacja Polsat Sport obrała po wybuchu wojny na Ukrainie, gdzie agresorem jest Rosja. Stacja postanowiła, że w ramach protestu i sprzeciwu wobec militarnych działań Rosji na Ukrainie, nie będzie pokazywać walk Rosjan na swoich kanałach.

Khamzat Chimaev to jeden z Rosjan, który na dodatek jest publicznym zwolennikiem przywódcy Czeczenii – Ramzana Kadyrowa, wspierającego Rosję w konflikcie na Ukrainie.

Zobacz także:

KSW 74 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Już w najbliższy weekend Federacja KSW zawita po raz pierwszy do nowego miasta. W Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się bowiem gala KSW 74.

Adam Wieczorek przed walką na MMA Attack 4: Z Thompsonem mamy coś sobie do udowodnienia [WIDEO]

Adam Wieczorek wraca po niemal 4 latach przerwy i na gali MMA Attack 4 zawalczy z Olim Thompsonem. Obaj panowie w przeszłości walczyli w UFC i teraz spotkają się w klatce. – Mamy coś sobie do udowodnienia – mówi w wywiadzie z nami “Siwy”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis