MMA PLMarcin NajmanNajman chce walczyć z młodym Murańskim: Mogę nauczyć dobrych manier poprzez wp**rdol!

Najman chce walczyć z młodym Murańskim: Mogę nauczyć dobrych manier poprzez wp**rdol!

To byłoby duże zaskoczenie! Marcin Najman deklaruje, że nie robi to dla niego większej różnicy. ”El Testosteron” zapowiedział, że chętniej zmierzy się z młodym Murańskim. Dlaczego? Wedle Marcina prezentuje on zdecydowanie większe umiejętności.

Najman

Na debiut Jacka Murańskiego czekało wielu kibiców. Ciekawość co tak naprawdę potrafi ”Muran”. Jacek ostatecznie zadebiutował na FAME MMA 12 w Ergo Arenie, gdzie zastąpił kontuzjowanego syna.

Pojedynek dostarczył mnóstwo emocji. W czwartej rundzie po kolejnym faulu sędzia Piotr Jarosz postanowił przerwać walkę. Tym samym zwycięzcą po dyskwalifikacji został Arkadiusz Tańcula.

Najman: Stary bić się nie umie!

Marcin Najman znów zaskakuje! ”El Testosteron” zapewnia, że Jacek Murańskie nie potrafi się bić, więc chętnie w klatce spotka się z jego… synem!

Pytacie, czy jest jeszcze możliwa walka moja z tą starą gangreną Murańskim. Ja nie widzę takiej możliwości, ponieważ ten człowiek nie umie walczyć. To, co powiedział Mirek Okniński ”Nie bijmy Jacka ratlerka”. To ja się absolutnie pod tym podpisuję.  Natomiast jeśli już miałoby dojść do konfrontacji Najman-Murański, to najchętniej stoczyłbym pojedynek z tą młodą gangreną, bo on jednak coś tam pokazywał w tych ostatnich pojedynkach. Stary bić się nie umie. To już wszyscy wiemy.  Ja to zapowiadałem, że te wszystkie farmazony będzie można opowiadać do momentu wyjścia do oktagonu, w oktagonie nie pokazał absolutnie nic. Nie potrafi zadawać ciosów. Natomiast tego młodego Murańskiego jak najbardziej mogę nauczyć dobrych manier poprzez  wp**rdol, który mógłby dostać w walce ze mną.

Całe wideo poniżej:

Zobacz także:

Tylko Bóg może go sądzić! Jon Jones poszedł na ugodę z prokuratorami! Co wy na to?

Kłopoty prawne byłego mistrza wagi półciężkiej UFC na ten moment najprawdopodobniej się skończyły. Jon Jones poszedł bowiem na ugodę z prokuratorami w Nevadzie i oczyszczono go z najpoważniejszego postawionego mu zarzutu.

KSW 65: Jest problem! Daniel Torres znów nie zrobił wagi! Widzieliście?

KSW 65 w Gliwicach odbędzie się już jutro. Nie brakuje jednak problemów przed ostatnią galą w tym roku. Daniel Torres (12-4) zostaje pozbawiony pasa w wadze piórkowej. Powód? Brazylijczyk ponownie nie zrobił wagi. Wszystko na to wskazuje, że ”Tucanao” następne starcia będzie toczył już w kategorii lekkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis