MMA PLNajnowszeDaniel RutkowskiDaniel Rutkowski odpowiada na słowa Don Kasjo! Zawodnik KSW: No to musimy się sprawdzić!

Daniel Rutkowski odpowiada na słowa Don Kasjo! Zawodnik KSW: No to musimy się sprawdzić!

Daniel Rutkowski na naszym facebookowym profilu postanowił skomentować ostatnią wypowiedź Kasjusza Życińskiego. Popularny ”Don Kasjo” został zapytany o potencjalne starcie z zawodnikiem KSW w boksie. Kasjusz jest przekonany, że zdeklasowałby ”Rutka”.

Kasjo

Oto co powiedział Kasjusz w rozmowie z portalem FanSportu.pl.

Ja bym zdeklasował ”Rutka”, to na pewno. Nie no, nie miałby podjazdu. Ale nie wiem, czy to by było ciekawe. Ja Daniela lubię, jest takim pozytywnym chłopakiem, nie wiem, o co bym mógł go zaczepić.

Rutkowski wystąpił wysoko w karcie sobotniej gali PRIME SHOW MMA 3 w Radomiu. ”Rutek” wystąpił przed własną publicznością. Zawodnik KSW na zasadach boksu pewnie wypunktował Piotra Pająka. Youtuber do samego końca odpowiadał i chciał zaskoczyć przeciwnika. Rutkowski mający już parę walk w boksie od początku kontrolował walkę. Po 4-rundach Rutkowski wygrał jednogłośną decyzje sędziów.

Rutkowski odpowiada!

Daniel Rutkowski postanowił odpowiedzieć na ostatnią wypowiedź Kasjusza Życińskiego. Czy w przyszłości dojdzie do takiego zestawienia? Tego nie można wykluczyć!

No to musimy się sprawdzić i nawet mogę postawić dużą kasę!!!

Rutkowski w tym roku stoczył już trzy walki. 33-latek w marcu stanął przed szansą zdobycia pasa KSW w wadze piórkowej. Ostatecznie Polak musiał uznać wyższość Salahdine Parnasse. Rutkowski wrócił na odpowiednie tory pewnie na punkty pokonując reprezentanta Brazylii – Reginaldo Vieire.

Zobacz także:

Chuzhigaev odmówił walki? Narkun: Bał się konfrontacji ze mną! Wiedział, że to się skończy w 1 rundzie!

Tomasz Narkun (18-5) w rozmowie z portalem InTheCage.pl wyjawił, że była szansa na natychmiastowy rewanż z Ibragimem Chuzhigaevem (16-5). ”Żyrafa” zapewnia, że aktualny mistrz KSW bał się drugiego starcia i po prostu odmówił.

Zawodnik WOTORE mocno o Szelidze: To jest zwykły buc i c**j! Myśli, że coś potrafi! Widzieliście?

Piotr Więcławski na kanale organizacji WOTORE w mocnych słowach wypowiedział się o Piotrze Szelidze. Zawodnik walczący na gołe pięści wspomniał o sytuacji, która miała mieć miejsce na jednych z targów kulturystycznych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis