MMA PLBabilon MMADaniel Rutkowski o swojej przyszłości. Czy mistrz MMA zawalczy jeszcze w boksie?

Daniel Rutkowski o swojej przyszłości. Czy mistrz MMA zawalczy jeszcze w boksie?

Foto: Gala Babilon Fight Night fot. Bartłomiej Zborowski
Foto: Gala Babilon Fight Night fot. Bartłomiej Zborowski

Daniel Rutkowski wypowiedział się o swojej przyszłości w kontekście kolejnej walki w formule bokserskiej. Mistrz dwóch polskich organizacji mieszanych sztuk walki przyznał, że nie zamierza rezygnować ze startów w boksie, o ile takie propozycje jeszcze będą się pojawiały.

“Rutek” gościł we wczorajszym magazynie Koloseum na Polsat Sport, gdzie odniósł się do swojej piątkowej pięściarskiej batalii z Przemysławem Runowskim. Była ona walką wieczoru gali Babilon Fight Night, a promowana była jako starcie boksera z mistrzem MMA.

Daniel Rutkowski o swojej przyszłości. Mistrz dwóch organizacji MMA nie kończy z boksem!

Rutkowski co prawda przegrał pojedynek bokserski z zawodowym pięściarzem decyzją sędziów, ale pozostawił po sobie fenomenalne wrażenie. Zawodnik, który jest mistrzem Babilon MMA i FEN nie ukrywa, że nie chce zamykać za sobą drzwi do walki w formule bokserskiej:

“Tak mi się spodobało w ringu, że nie ukrywam, chciałbym tego jeszcze raz spróbować. Fajnie przepracowałem 10 tygodni i zrobiłem duży progres w stójce. Jeśli będą kolejne propozycje, to zobaczymy. Biorąc w walce w boksie, zrobiłem postęp jako zawodnik w MMA.”

Rzeczowy fragment tej rozmowy z Danielem Rutkowskim w ostatnim magazynie Koloseum do sprawdzenia -> TUTAJ.

Zobacz także:

Mateusz Borek o pierwszym zetknięciu się z FAME MMA: Nie doświadczyłem tego na żadnych innych galach

Mateusz Borek wypowiedział się na temat organizacji FAME MMA. Dziennikarz sportowy i osobowość telewizyjna przedstawił swoje przemyślenia po pierwszym zetknięciu się na żywo z galą poznańskiej organizacji.

Jaka będzie walka wieczoru FEN 29 w Ostródzie?

Marcin Łazarz (12-7, 2 KO, 4 SUB) zmierzy się z Adamem Kowalskim (12-5-1, 2 KO, 3 SUB) w walce wieczoru gali FEN 29: LOTOS Fight Night Ostróda. Stawką tego pojedynku będzie wakujący pas mistrzowski w kategorii półciężkiej.

Emocji będzie dużo! Na jaki event czekacie?

To kolejny tydzień z emocjami w mieszanych sztukach walki. Zobaczcie jakie walki nas czekają!