MMA PLrozpiskaWeekendowy rozkład jazdy z MMA [24-27.07.2020]

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [24-27.07.2020]

Foto: Esther Lin, MMA Fighting
Foto: Esther Lin, MMA Fighting

Przed nami kolejny emocjonujący weekend, podczas którego czeka nas kilka interesujących gal MMA.

Już w piątek w Soczi odbędzie się gala ACA 107 w Soczi. W walce wieczoru wystąpi kontrowersyjny Aleksander Emelianenko (28-7-1), który podejmie Magomeda Ismailova (15-3-1).

Po dłuższej przerwie powraca również Bellator MMA. W walce wieczoru gali Bellator 242 spotkają się Ricky Bandejas (13-3) i Sergio Pettis (19-5).

Bardzo ciekawą rozpiskę przygotowała zaś organizacja UFC na kolejną galę na Fight Island. W walce wieczoru Robert Whittaker (20-5) zmierzy się z Darrenem Tillem (18-2-1). Po raz trzeci w karierze walczyć ze sobą będą zaś Mauricio „Shogun” Rua (26-11-1) i Antonio Rogerio Nogueira (23-9). Z kolei Fabricio Werdum (23-9-1) przywita w kategorii ciężkiej Alexandra Gustafssona (18-6).

W poniedziałek czeka nas zaś gala Brave CF 36, na której zawalczy polski zawodnik Maciej Gierszewski (6-5).

PIĄTEK

ACA 107

Soczi, Rosja

Początek gali: 17:00

Karta główna:

265 lb: Magomed Ismailov (15-3-1) vs. Aleksander Emelianenko (28-7-1)
170 lb: Abubakar Vagaev (17-3) vs. Gadzhimurad Khiramagomedov (7-3)
135 lb: Magomed Bibulatov (15-2) vs. Nikita Chistyakov (11-5-1)
145 lb: Andrey Goncharov (13-3) vs. Tural Ragimov (19-5)
205 lb: Evgeny Egemberdiev (11-2) vs. Nasrudin Nasrudinov (8-0)
135 lb: Nashkho Galaev (6-5) vs. Oleg Borisov (21-5-1)
125 lb: Azam Gaforov (11-1) vs. Mansur Khatuev (8-1)

Karta wstępna:

170 lb: Chersi Dudaev (10-1) vs. Vitaly Slipenko (11-3)
145 lb: Ramazan Kishev (15-3) vs. Kurban Taygibov (10-1)
135 lb: Akhmed Musakaev (7-1) vs. Khuseyn Shaykhaev (8-0)
155 lb: Zharabek Teshevaev (7-0) vs. Roman Ogulchanskiy (9-4-1)
125 lb: Aren Akopyan (10-2-1) vs. Alexey Shaposhnikov (7-2)
125 lb: Sheikh-Mansur Khabibulaev (1-1) vs. Ruslan Abiltarov (22-9-1)

Transmisja: PPV (649 rubli – ok. 35 zł)

Aleksander Emelianenko zawalczy na gali ACA 107! Zmierzy się z ...

NOC Z PIĄTKU NA SOBOTĘ

Bellator 242

Uncasville, Connecticut, USA

Początek gali: 2:45

Karta główna (4:00):

135 lb: Ricky Bandejas (13-3) vs. Sergio Pettis (19-5)
170 lb: Jason Jackson (11-4) vs. Jordan Mein (31-12)
145 lb: Tywan Claxton (6-1) vs. Jay Jay Wilson (5-0)
145 lb: Aaron Pico (5-3) vs. Solo Hatley Jr. (8-2)

Karta wstępna (2:45):

170 lb: Jake Smith (7-3) vs. Mark Lemminger (10-1)
135 lb: Raufeon Stots (13-1) vs. Cass Bell (5-0)
265 lb: Rudy Schaffroth (6-1, 1 N/C) vs. Ras Hylton (5-4)

Transmisja:

Bellator YouTube (karta wstępna)

grabakahitman | GRABAKA HITMAN

NOC Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ

UFC on ESPN 14

Fight Island, Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Początek gali: 23:00

Karta główna:

185 lb: Robert Whittaker (20-5) vs. Darren Till (18-2-1)
205 lb: Mauricio „Shogun” Rua (26-11-1) vs. Antonio Rogerio Nogueira (23-9)
265 lb: Fabricio Werdum (23-9-1) vs. Alexander Gustafsson (18-6)
115 lb: Carla Esparza (16-6) vs. Marina Rodriguez (12-0-2)
205 lb: Paul Craig (12-4-1) vs. Gadzhimurad Antigulov (20-6)
170 lb: Alex Oliveira (21-8-1, 2 N/C) vs. Peter Sobotta (17-6-1)
170 lb: Khamzat Chimaev (7-0) vs. Rhys McKee (10-2-1)

Karta wstępna:

155 lb: Francisco Trinaldo (25-7) vs. Jai Herbert (10-1)
170 lb: Nicolas Dalby (18-3-1, 1 N/C) vs. Jesse Ronson (21-10)
265 lb: Tom Aspinall (7-2) vs. Jake Collier (11-4)
145 lb: Movsar Evloev (12-0) vs. Mike Grundy (12-1)
265 lb: Tanner Boser (18-6-1) vs. Raphael Pessoa (10-1)
135 lb: Bethe Correia (11-4-1) vs. Pannie Kianzad (12-5)
170 lb: Ramazan Emeev (18-4) vs. Niklas Stolze (12-3)
135 lb: Nathaniel Wood (16-4) vs. John Castaneda (17-4)

Transmisja:

23:00 – UFC Fight Pass
2:00 – Polsat Sport

UFC on Twitter: "What a better way to end the trip ...

PONIEDZIAŁEK

Brave CF 36

Bukareszt, Rumunia

205 lb: Todd Stoute (10-6) vs. Amilcar Alves (18-19)
170 lb: Kevin Ruart (8-3) vs. Ion Surdu (10-0)
155 lb: Sameer Siraj (4-0) vs. Maciej Gierszewski (6-5)
145 lb: Mochamed Machaev (8-0) vs. Ciprian Maris (16-7)
135 lb: Bilal Tipsaev (1-0) vs. Matiss Zaharovs (3-0)

Transmisja:

BraveCFtv.com

BRAVE COMBAT FEDERATION

Zobacz także: