MMA PLNajnowszeDaniel OmielańczukDaniel Omielańczuk skomentował postawę Denisa Załęckiego. Zarzucił brak honoru, charakteru, zasad…

Daniel Omielańczuk skomentował postawę Denisa Załęckiego. Zarzucił brak honoru, charakteru, zasad…

I przyszła kryska na Matyska. Daniel Omielańczuk skomentował ostatnią walkę Denisa Załęckiego na minionej gali High League 6. Tym samym odpłacił się torunianinowi za jego wcześniejsze komentarze.

Daniel Omielańczuk skomentował ostatnią walkę Denisa Załęckiego

Danil Omielańczuk i Denis Załęcki ostatnio podszczypują się w mediach społecznościowych. Najpierw zawodnik z Torunia prześmiewczo skomentował jego porażkę z Michałem Kitą na gali KSW KSW 79, nazywając Omielańczuka “dziadkiem”:

Teraz sam naraził się na podobną kontrę.

Daniel Omielańczuk skomentował ostatnią walkę Denisa Załęckiego

Zawodnik Federacji KSW i weteran sportów walki w Polsce w swoich mediach społecznościowych skomentował ostatnią walkę Omielańczuka.

Przypominamy, że Denis Załęcki przegrał ostatnią walkę z Pawłem Tyburskim przez dyskwalifikację. “Bad Boy” narzekając na kontuzję kolana zaczął kopać w walce bokserskiej. Dwukrotny faul tego typu skutkował dyskwalifikacją.

Omielańczuk natomiast widząc to, co w klatce zmajstrował Załecki, postanowił odpłacić mu się za jego wcześniejsze komentarze. Zawodnik wagi ciężkiej KSW zarzucił torunianinowi brak honoru, charakteru, zasad i zakwestionował jego osobę jako sportowca:

Zobacz także:

UFC wróci do Polski? Dana White zabiera głos w sprawie gal w Europie!

Szef organizacji UFC – Dana White zdradził, że organizacja jest gotowa, aby wrócić do takich krajów jak Szwecja, Czechy czy Polska oraz odwiedzić Włochy i Hiszpanię. Wspomniał też, że odwiedzenie tych wszystkich miejsc zajęłoby około 3 lata.

Wściekły Don Kasjo o Denisie: To jest żenujące! Wielki prawilniak, zasadowiec i kopie! [WIDEO]

Na naszym kanale pojawiła się rozmowa z Kasjuszem Życińskim, który został zapytany o sobotnią galę High League 6 w Katowicach. ”Don Kasjo” w mocnych słowach wypowiedział się o postawie Denisa ”Bad Boya” Załęckiego. Kasjusz zapewnia, że freakowa organizacja powinna pożegnać się/rozstać z ”Bad Boyem”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis