MMA PLBoxdelBoxdel zapowiada: Walki w budce telefonicznej, na dachu wieżowca! Zróbmy to!

Boxdel zapowiada: Walki w budce telefonicznej, na dachu wieżowca! Zróbmy to!

To dopiero początek szalonych walk? Tak można wywnioskować po wpisie Michała Barona na insta stories. Jeden z właścicieli FAME MMA skomentował ogłoszone zestawienie pomiędzy Amadeuszem Ferrari, a Adrianem Polańskim. Przy tym ”Boxdel” mówi o innych potencjalnie szalonych walkach.

Baron

To nie pierwsza walka w budce telefonicznej – do takich starć dochodziło już na terenie Tajlandii. Jak widać pomysł ten wzbudził duże zainteresowanie. Do następnej takiej walki doszło pod koniec 2021 roku w Serbii.

Nowy trend?

Michał Baron na insta stories skomentował ogłoszone starcie Amadeusza Ferrari z Adrianem Polańskim. Do ich trzeciego starcia dojdzie na FAME MMA 13 w Gliwicach. ”Boxdel” ma szalony pomysł na następne duże walki?

Bez limitu czasowego do KO! Walki w budce telefonicznej, na dachu wieżowca – easy zróbmy to. Zaczynamy nową erę FAME! A to dopiero początek innowacji!

W Polsce też nie brakuje szalonych starć. Choćby extra fight na FAME MMA 12. Murański został wysłuchany, bowiem podczas gali w Ergo Arenie zobaczyliśmy rzymską klatkę. Właśnie w niej Jacek zmierzył się z dużo młodszym Arkadiuszem Tańculą. Ostatecznie w czwartej rundzie po kolejnym faulu sędzia Piotr Jarosz zdyskwalifikował Murańskiego.

Zobacz także:

Wojciech Gola reaguje na powrót Ozdoby: Topór wojenny zakopany! Zaskoczeni?

To kolejna niespodzianka! Dawid Ozdoba wraca po dużych zawirowaniach w swoim życiu prywatnym. ”Surfer” pojawił się na wczorajszej konferencji PRIME SHOW MMA. Ozdoba nie wyklucza powrotu do klatki. To nie koniec, bo głos w sprawie Dawida zabrał jeden z właścicieli FAME MMA – Wojciech Gola.

Krzysztof Stanowski i Andrzej Wasilewski krytykują Prime Show MMA: Wstyd. Kto to akceptuje?

Dziennikarz Krzysztof Stanowski i promotor boksu Andrzej Wasilewski krytykują Prime Show MMA i cały rynek freak fightów. Powodem krytyki była wczorajsza II Konferencja Prasowa przed sobotnią galą, na której to doszło do wielu zachowań, których nie chcielibyśmy, by oglądały je dzieci.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis