MMA PLNajnowszeUFCDaniel Cormier o plotkach na temat kontuzji McGregora: Przygotujcie się na rozczarowanie

Daniel Cormier o plotkach na temat kontuzji McGregora: Przygotujcie się na rozczarowanie

Daniel Cormier, czyli były podwójny mistrz UFC wypowiedział się o krążących w sieci plotkach na temat kontuzji Conora McGregora. Irlandczyk miał wystąpić razem ze swoim najbliższym przeciwnikiem – Michaelem Chandlerem na konferencji prasowej w Dublinie promującej galę UFC 303. Konferencja ta została jednak odwołana.

Daniel Cormier o plotkach na temat kontuzji McGregora

Fani, którzy liczyli na głośno powrót Conora McGregora do aktywności sportowej automatycznie zaczęli łączyć kropki i sugerować, że Irlandczyk albo narozrabiał w kwestiach pozasportowych albo doznał kontuzji i wypadł z zaplanowanej walki.

A ta ma być main eventem gali UFC 303, która zaplanowana jest pod koniec czerwca w Las Vegas podczas Międzynarodowego Tygodnia Walki.

Daniel Cormier o plotkach na temat kontuzji McGregora: Przygotujcie się na rozczarowanie

Daniel Cormier w rozmowie z Chaelem Sonnenem zapowiedział fanom, by ci przygotowali się na złe informacje w kontekście powrotu, a raczej jego braku, Conora McGregora do oktagonu UFC:

“Przygotujcie się na rozczarowanie. Nie chcę zwiastować złych wieści. Dana White będzie się wściekał i krzyczał na media. Dana White sprawi, że media będą miały ciężki czas. Dana White nie będzie miał z tym problemu, by sprawić mediom problemy. Ale wiesz kogo Dana White nie lubi zawodzić? Fanów! Dla mnie to ważna sprawa. Skontaktowałem się z kilkoma osobami w UFC, aby dowiedzieć się co się stało i wszyscy są zaniepokojeni. Ja też zacząłem się poważnie martwić.”

A Wy jak myślicie – czy Conor McGregor powróci kiedykolwiek do startów i czy to będzie planowana na koniec czerwca gala UFC 303?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis