MMA PLNajnowszeUFCDaniel Cormier chce wprowadzić nowość w walce McGregor vs Chandler: To właściwy czas i miejsce na to!

Daniel Cormier chce wprowadzić nowość w walce McGregor vs Chandler: To właściwy czas i miejsce na to!

Legendarny były podwójny mistrz UFC, Daniel Cormier chce wprowadzić bardzo istotną nowość w nadchodzącej głośnej walce Conor McGregor vs Michael Chander.

McGregor vs Chandler

Do długo wyczekiwanego starcia z udziałem Irlandczyka i Amerykanina dojdzie już na gali UFC 303. Starcie to będzie oczywiście walką wieczoru całej imprezy.

Walka McGregora z Chandlerem będzie finalizacją udziału obu zawodników w ostatnim sezonie The Ultimate Fighter, w którym wcielili się w rolę trenerów.

Daniel Cormier chce wprowadzić nowość w walce McGregor vs Chandler: To właściwy czas i miejsce na to!

Dla Daniela Cormiera, który aktualnie spełnia się w roli analityka i komentatora UFC, walka McGregora z Chandlerem jest idealnym momentem na wprowadzenie nowego pasa mistrzowskiego.

Swoje zdanie na ten temat “DC” wyraził goszcząc w podcaście Good Guy/Bad Guy u Chaela Sonnena:

“W dużej mierze sprowadza się to do zdania, że to właściwy czas i miejsce na to! Jeśli UFC zamierza wprowadzić kategorię do 165 funtów, to jej nazwa powinna przyciągać uwagę ludzi, bo będzie to ogromna dywizja. Conor McGregor, to wielkie nazwisko. Z drugiej strony Michael Chandler, który znalazł się we właściwym czasie, by walczyć powiedzmy o pas w wadze “super lekkiej”.”

A Wy zgadzacie się ze zdaniem Daniela Cormiera? McGregor i Chandler powinni zmierzyć się o pas nowotworzonej dywizji w UFC?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis