MMA PLNajnowszeTyper BetclicRanking EUROTRIP w Betclic. Do wygrania bilety na mecz do Berlina!

Ranking EUROTRIP w Betclic. Do wygrania bilety na mecz do Berlina!

Chcesz wybrać się na mecz do Berlina? Zarejestruj się w Betclic i od wtorku rywalizuj w specjalnym rankingu EUROTRIP. W puli nagród 20 000 zł we freebetach, koszulki i bilety na mecz!

Ranking EUROTRIP w Betclic
Foto: Betclic

Aby zapisać się do rywalizacji wystarczy posiadać aktywne konto w Betclic. W rankingu bedą mogli wziąć udział klienci, którzy założą swoje konta do poniedziałku, 22 kwietnia, do końca dnia. Po zalogowaniu na konto należy udać się do zakładki “MISJE” i klikając w przycisk “Chcę wziąć udział” zapisać się do rankingu EUROTRIP, a następnie dniach 23.04 – 05.05 obstawiać w Betclic kupony spełniające zasady promocji i zbierać punktu do rankingu.

Nagradzamy 400 graczy wg poniższej rozpiski:

Do punktacji w EUROTRIP zaliczane będą wszystkie kupony wielokrotne – zarówno przedmeczowe, jak i na żywo, zawierające wydarzenia na dowolne dyscypliny. Suma wygranych netto wielokrotnych kuponów przedmeczowych równa się zdobytym punktom (np. wygrana netto 110 zł = 110 pkt). W przypadku wielokrotnych kuponów LIVE (wszystkie selekcje muszą pochodzić z oferty LIVE) punkty są podwajane (110 zł = 220 pkt). Warto też wspomnieć, że ranking łączy się też z promocją Bez Podatku, więc potencjalne wygrane mogą być wyższe niż zwykle!

Betclic jak przy każdym rankingu zadbał o wyjątkowe nagrody. Aż 400 użytkowników otrzyma freebety w kwocie od 20 zł do 2000 zł w zależności od pozycji końcowej. Nagroda główna to, poza wysokim freebetem, dwa bilety VIP na czerwcowy mecz w Berlinie! Szczegóły dotyczące daty meczu w regulaminie promocji na stronie Betclic. Dodatkowo czołowa piątka rankingu otrzyma koszulki, aby kibicowanie podczas czerwcowego turnieju było łatwiejsze!

[informacja prasowa]

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis