MMA PLDana WhiteDana White sugeruje wejście UFC w świat metawers: Założysz okulary, włączysz grę i będzie walczył na żywo swoimi ruchami

Dana White sugeruje wejście UFC w świat metawers: Założysz okulary, włączysz grę i będzie walczył na żywo swoimi ruchami

Choć na razie brzmi to irracjonalnie, to już niebawem możemy mieć przedsmak nowej wirtualnej rzeczywistości. Dana White sugeruje wejście UFC w świat metawers, który jest przyszłością technologii wirtualnej.

Dana White

Metawers to projekt, o którym jako pierwszy wspomniał właściciel Facebooka – Mark Zuckerberg. W przyszłości metawers ma stworzyć sieć wirtualną, w której użytkownicy będą mogli wpływać sobą na losy avatarów, którym będą sterowali.

Z nowymi technologiami na bieżąco chce też być UFC.

Dana White sugeruje wejście UFC w świat metawers: Założysz okulary, włączysz grę i będzie walczył na żywo swoimi ruchami

Już niedługo fani UFC najprawdopodobniej będą mogli przenieść się do nowej rzeczywistości, gdzie będą toczyć walki w świecie 3D i za pomocą zestawu na wzór narzędzi VR:

“Chcemy walczyć w metawersie. Pracujemy nad tym od jakiegoś czasu. Będzie to walka na żywo, rzeczywista walka. Założysz okulary, włączysz grę i będziesz walczył swoimi ruchami z innymi graczami w czasie rzeczywistym. Ciągle nad tym pracujemy, ale niedługo będziemy w metawersie. To będzie prawdziwa walka i coś, na co fani czekają.”

Zobacz także:

Załęcki zapewnia: Nie ma takiego mocnego gościa w Polsce i na świecie, do którego bym nie skakał!

Denis Załęcki już w najbliższą sobotę stoczy swój pierwszy pojedynek w freakowej organizacji. ”Bad Boy” podczas High League 2 w Tauron Arenie ma do wyjaśnienia ognisty konflikt z Alanem Kwiecińskim.

Mamed Khalidov prezentuje formę! Legenda KSW dalej może sprawić niespodziankę!

Są następne nagrania! Mamed Khalidov (35-8-2) w mediach społecznościowych opublikował fragmenty z treningów. Reprezentant Arrachionu Olsztyn szybko wrócił do treningów po ostatniej bolesnej przegranej z Roberto Soldiciem (20-3).

Boxdel ostro o walce Don Kasjo: Wracasz tylko i wyłącznie dlatego, że musisz ratować tą galę!

Michał Baron podczas programu ”Aferki” skomentował ogłoszoną walkę pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Mateuszem Murańskim. Będzie to co-main event zbliżającej się gali PRIME SHOW MMA 1 w Atlas Arenie. Do gali dojdzie już dziewiętnastego lutego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis