MMA PLNajnowszeDana WhiteDana White potwierdza: Jon Jones to GOAT. Szef UFC zdradza też kolejnego rywala “Bonesa”

Dana White potwierdza: Jon Jones to GOAT. Szef UFC zdradza też kolejnego rywala “Bonesa”

Szef UFC może zacierać ręce po powrocie do startów byłego dominatora wagi półciężkiej, a od minionej soboty także czempiona kategorii ciężkiej – Jona Jonesa. Dana White nazwał “Bonesa” GOAT-em w MMA oraz zdradził nazwisko jego kolejnego rywala.

Jon Jones to GOAT

Przypominamy, że Jon Jones w miniony weekend na gali UFC 285 szybko poddał byłego tymczasowego mistrza wagi ciężkiej Ciryla Gane i sięgnął po pas mistrzowski najwyższej kategorii wagowej w UFC.

Starcie, na które wielu ostrzyło sobie zęby trwało bardzo krótko i zakończyło się w taki oto sposób:

Dana White potwierdza: Jon Jones to GOAT

Szef UFC Dana White w rozmowie z dziennikarzami po UFC 285 nie krył zadowolenia z dyspozycji Jona Jonesa i nie mógł powstrzymać się od chwalenia swojego nowego mistrza:

“Udzielił kilku wywiadów, w którym zapowiadał, że sprawi, że ta walka będzie wyglądała na łatwą. Pomyślałem sobie wtedy, że to głupie. Ale okazuje się, że facet jest niewiarygodny. Naprawdę jest taki. Nie ma wątpliwości, że Jon Jones jest wyjątkowym zawodnikiem. Jest najlepszy w historii. Jest GOAT-em. Jest niepokonany, nigdy nie przegrał walki w UFC. Walczył z najlepszymi, a przebywanie z nim w oktagonie wygląda jak przebywanie z artystą. Jestem szczęśliwy, że mogliśmy zobaczyć to, co właśnie zobaczyliśmy.”

Dana White nie ukrywa także, że ma swojego kandydata na kolejnego rywala dla “Bonesa”:

“Nie wiem jeszcze kiedy, ale na pewno zawalczy ze Stipe Miocicem.”

Zobacz także:

UFC 285: Jon Jones szybko poddał Ciryla Gane. “Bones” nowym mistrzem wagi ciężkiej! [WIDEO]

Jon Jones (27-1, 1 N/C)już w pierwszej rundzie poddał Ciryla Gane (12-1) w walce wieczoru gali UFC 285, której stawką był wakujący pas wagi ciężkiej.

Mateusz Gamrot po ważnym zwycięstwie na UFC 285: Z każdą kolejną walką będę lepszy!

Jesteśmy po gali UFC 285. Podczas jednej z walk nasz rodak – Mateusz Gamrot zmierzył się z Jalinem Turnerem. Pojedynek ten zakończył się niejednogłośną wygraną “Gamera”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis