MMA PLConor McGregorDana White potwierdza: Będzie walka Conor McGregor vs Michael Chandler!

Dana White potwierdza: Będzie walka Conor McGregor vs Michael Chandler!

Szef największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie Dana White potwierdza pierwotne plany UFC odnośnie walki Conor McGregor vs Michael Chandler. Starcie irlandzko-amerykańskie ma być pojedynkiem powrotnym dla “Notoriousa”.

Będzie walka Conor McGregor vs Michael Chandler

Conor McGregor i Michael Chandler są trenerami w najnowszej edycji The Ultimate Fighter 31. Tradycją jest, że wisienką na torcie całego sezonu tego popularnego show jest walka trenerów. Do tej jednak może nie dojść w krótkim czasie, bowiem Conor McGregor nadal pozostaje nieaktywnym sportowo zawodnikiem.

Irlandczyk nadal nie jest objęty pulą testową przez USADĘ, co jest obowiązkiem każdego zawodnika mającego walczyć w oktagonie UFC.

Tym stanem rzeczy jednak nie przejmuje się Dana White. Sternik UFC nie obawia się o McGregora i potwierdza, że walka z Michaelem Chandlerem się odbędzie.

Będzie walka Conor McGregor vs Michael Chandler!

White zapewnił kibiców o rozmowach, jakie poczynił z McGregorem i stara się przekonać o tym, że walka McGregora z Chandlerem odbędzie się zgodnie z zapowiedziami jeszcze przed ruszeniem ostatniego TUF-a.

Oto, co w tym temacie powiedział szef UFC:

“Rozmawiałem z Conorem. To było wczoraj albo przedwczoraj i jest gotowy do walki. Powiedziałem, żeby zbudował formę i robimy tę walkę z Chandlerem!”

McGregor jednak wydaje się być niezainteresowany tą potyczką i na portalu X co rusz zaczepia innych zawodników. Irlandczyk ostatnio skierował swój wzrok w stronę Justina Gaethje, który zdobył pas mistrzowski BMF pokonując Dustina Poiriera.

White jednak inaczej widzi tę sytuację:

“Conor będzie walczył z Chandlerem. Conor lubi gadać do wszystkich. Zwłaszcza lubi prowokować swojego rywala lub potencjalnego rywala, więc nie dziwią mnie jego zaczepki.”

Nie wiadomo na ten moment jak UFC załatwi sprawę objęcia McGregora pulą testową przez USADĘ, co jest wymogiem przed walką w oktagonie. Swego czasu jednak Dana White zasugerował nawet, by się USADĄ w przypadku McGregora nie przejmować.

A Wy na kogo stawiacie w potencjalnej walce Conor McGregor vs Michael Chandler?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis