MMA PLDana WhiteDana White po UFC 257: To był najlepszy debiut w historii [WIDEO]

Dana White po UFC 257: To był najlepszy debiut w historii [WIDEO]

Foto: Facebook/ Dana White

Dana White zabrał głos po UFC 257. Szef największej organizacji MMA na świecie na konferencji prasowej po gali w Zjednoczonych Emiratach Arabskich podsumował całą imprezę i odniósł się do – jego zdaniem – najlepszego debiutu w historii UFC.

Mówiąc o najlepszym debiucie, White ma na myśli walkę byłego mistrza Bellatora, który przebojem wdarł się do największej organizacji MMA na świecie.

Dana White po UFC 257: To był najlepszy debiut w historii [WIDEO]

Chodzi o pojedynek Michaela Chandlera, który w swoim debiucie w oktagonie UFC efektownie znokautował w pierwszej rundzie Dana Hookera. Akcja kończąca tamto starcie wyglądała tak:

Dana White natomiast mówi wprost – Michael Chandler wykorzystał swoją szansę na zaistnienie w świadomości wielu nowych fanów MMA i dał najlepszy debiut w historii UFC:

“Kiedy nowi zawodnicy przychodzą do UFC, to ich pierwsza walka zwykle jest niezwykle ciężka na tak dużej scenie jak nasza. Michael Chandler nie miał ciężko. Wszedł do oktagonu, zaczęli walczyć i po chwili Hooker padł, jakby został zabity. Chandler dał niesamowity występ. O to właśnie chodzi.

Kiedy dostajesz taką szansę, jak teraz Chandler, to musisz ją wykorzystać. Chandler wykorzystał swój udział w UFC 257 do pokazania siebie z jak najlepszej strony. Ten dzieciak to zrobił! Czepki z głów przed jego występem. To był najlepszy debiut w UFC, jaki pamiętam. Nie było lepszego.”

Zobacz także:

Nate Diaz po UFC 257: Oni wszyscy są skończeni!

Jeden z najbardziej popularnych zawodników mieszanych sztuk walki na świecie, Nate Diaz zabrał głos po UFC 257! Oczywiście, jak to w przypadku Amerykanina zwykle bywa, oberwało się wszystkim wokół!

McGregor znokautowany! Tak skończyła się jego walka z Dustinem Poirierem [ZOBACZ NOKAUT]

Conor McGregor znokautowany! Mamy akcję kończącą walkę Irlandczyka z Dustinem Poirierem, do której doszło na minionej właśnie gali UFC 257 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.