MMA PLUFCNate Diaz po UFC 257: Oni wszyscy są kończeni za każdym razem!

Nate Diaz po UFC 257: Oni wszyscy są kończeni za każdym razem!

Foto: Twitter/ Nate Diaz

Jeden z najbardziej popularnych zawodników mieszanych sztuk walki na świecie, Nate Diaz zabrał głos po UFC 257! Oczywiście, jak to w przypadku Amerykanina zwykle bywa, oberwało się wszystkim wokół!

Diaz oglądał wydarzenia mające miejsce na gali UFC 257 i mówiąc oględnie – nie podobały mu się walki w jego kategorii wagowej. Diaz napisał wprost, że wszyscy zawodnicy biorący udział w tej imprezie są kończeni przez niego w każdej walce.

“Wszyscy ci goście, oni wszyscy są kończeni za każdym razem.”

Chodziło oczywiście o postaci: Dustina Poiriera, Conora McGregora czy Michaela Chandlera.

Nate Diaz po UFC 257

Amerykanin, już po gali UFC 257, na której to Dustin Poirier niespodziewanie znokautował Conora McGregora w drugiej rundzie zadając mu pierwszą tego typu porażkę w karierze, postanowił też rzucić wyzwanie “Diamentowi”, z którym w przeszłości miał się zmierzyć.

Obaj mieli walczyć na gali w Nowym Jorku, ale wówczas Poirier doznał kontuzji i do tej konfrontacji jeszcze nie doszło. Czy dojdzie może teraz?

Oto, wyzwanie, jakie rzucił Poireirowi Diaz:

“Trenuję, żeby skopać ci dupsko jako następnemu. Bierz to, nie gadaj o tym.”

Zobacz także:

McGregor znokautowany! Tak skończyła się jego walka z Dustinem Poirierem [ZOBACZ NOKAUT]

Conor McGregor znokautowany! Mamy akcję kończącą walkę Irlandczyka z Dustinem Poirierem, do której doszło na minionej właśnie gali UFC 257 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Joanna Jędrzejczyk skomentowała walkę Poiriera z McGregorem: To zaszczyt dzielić z nim matę!

Była mistrzyni wagi słomkowej UFC i jedna z największych dominatorek w historii kobiecego MMA Joanna Jędrzejczyk skomentowała walkę Dustina Poiriera z Conorem McGregorem, do której doszło na minionej gali UFC 257 w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Kontrowersyjny sparing gwiazdy KSW, w którym… znęcał się nad rywalem [WIDEO]

W sieci pojawił się kontrowersyjny sparing z udziałem gwiazdy KSW. Na filmie widać, jak wyraźnie większy gwiazdor Federacji KSW rzekomo znęcał się nad zawodnikiem, który wcześniej… wyżywał się na początkujących adeptach mieszanych sztuk walki.