MMA PLNajnowszeDamian JanikowskiDamian Janikowski przed walką na High League 5: Nigdy nie powiedziałem, że nie zawalczę we freakach

Damian Janikowski przed walką na High League 5: Nigdy nie powiedziałem, że nie zawalczę we freakach

Zawodnik KSW, były medalista olimpijski w zapasach i jeden z najbardziej rozpoznawalnych sportowców w sportach walki w Polsce – Damian Janikowski już niedługo zadebiutuje we freakowej organizacji High League.

High League 5

Janikowski skrzyżuje rękawice w sportowym pojedynku z doskonale znanym środowisku sportowemu i freakowemu Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem.

Starcie to będzie częścią gali High League 5, która już 10 grudnia odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi.

Damian Janikowski przed walką na High League 5: Nigdy nie powiedziałem, że nie zawalczę we freakach

Janikowski był wczoraj gościem programu Oktagon Live na Kanale Sportowym, gdzie skonfrontował się z wcześniejszą opinią, którą wygłosił na temat freaków, wśród których w grudniu będzie walczył.

Wcześniej Janikowski mocno krytykował zachowanie influenserów, którzy za wszelką cenę i dość kontrowersyjnymi sposobami promowali swoje walki i swoje organizacje, co możecie zobaczyć w załączonym poniżej shocie:

Teraz Janikowski wraca do tamtych słów i pytany o opinię przez Patryka Prokulskiego, który zasugerował, że walka we freakach to tak naprawdę klamra konfliktu, który budowany jest na konferencjach przed galami, stwierdził, że nigdy nie wykluczał udziału w tego typu imprezie:

“Rozmawiałem wczoraj z Arturem Szpilką i od razu powiedział mi, ze to nie jest mój świat, że w ogóle się tam nie odnajdę. Nie wiem czy założę słuchawki na uszy, żeby się nie zrazić. Choć z drugiej strony mogę się pośmiać z tego, co się będzie tam działo, bo nie brałem wcześniej udziału w czymś takim. Oczywiście każdy na początku wypowiadał się trochę krytycznie o zachowaniu freaków.

O tym w jaki sposób oni siebie promują, w jaki sposób promują organizację albo zachęcają ludzi do walki. Ale nigdy w życiu nie powiedziałem, że nie będę tam walczył i że moja noga nie powstanie w federacji freakowej. Zawsze powtarzałem, że jestem sportowcem, że póki mam kontrakt to biję się w KSW i może kiedyś w przyszłości, kiedy zakończę karierę sportową, to tam zawalczę. Ale mówię, przyszło tak, że chciałem trzecią walkę, chciałem sportową walkę.

KSW jakby nie było w stanie zorganizować jej, bo mają inne plany. Dlatego wielkie ukłony tutaj dla Martina Lewandowskiego, że wyraził zgodę na taką sportową walkę ze sportowcem, który jest znany.”

Cały program Oktagon Live do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Słaba sprzedaż PPV walki Jake Paul vs Anderson Silva? Youtuber podał liczbę

Wygląda na to, że słaba sprzedaż PPV na walkę bokserską, w której zmierzyli się Jake Paul i Anderson Silva to fakt. Starcie to odbyło się w miniony weekend w Glendale w stanie Arizona.

Ferrari przesadził? Amadeusz mówi o walce freakowej: To jest połączenie jak Makhachev-Oliveira!

Amadeusz Roślik już w sobotę stoczy kolejny pojedynek. Popularny ”Ferrari” wystąpi na gali FAME MMA 16 w Gliwicach, gdzie zmierzy się z Mariuszem ”Hejterem” Słońskim. Amadeusze jest zdecydowanym faworytem bukmacherów. Trzeba przyznać, że jest to mocne tempo Roślika, bowiem jeszcze nie tak dawno wystąpił na gali High League 4.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis