MMA PLNajnowszeDamian JanikowskiDamian Janikowski porównał zarobki w KSW i High League: Jestem zadowolony

Damian Janikowski porównał zarobki w KSW i High League: Jestem zadowolony

Zawodnik Federacji KSW Damian Janikowski swój najbliższy pojedynek stoczy w organizacji High League. Wśród zgrai krytykowanych przez niego freak fighterów zmierzy się z Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem.

Damian Janikowski

Gala High League 5, na której to Damian Janikowski pojawi się w świecie freaków odbędzie się już 10 grudnia w Atlas Arenie.

Damian Janikowski porównał zarobki w KSW i High League

Janikowski gościł w programie Klatka po klatce u Artura Mazura z portalu sportowefakty.wp.pl, gdzie porównał zarobki, jakie zaproponowało mu High League z tymi, które osiąga walcząc w KSW.

Medalista olimpijski w zapasach porównując kwoty, lekko uśmiechnął się do prowadzącego:

“Podobne pieniądze. To nie jest tak, że Federacja freakowa, czyli High League przebili nie wiadomo jak ofertę KSW. To są porównywalne bardzo pieniądze. Można powiedzieć, że i w KSW i w High lidze traktują mnie prawie na równej stopie. Ja jestem ze swoich zarobków zadowolony, no bo prowadząc taki tryb życia, że trening to jest moja praca, gdy jestem raz, dwa razy dziennie na treningu plus jakieś tam dodatkowe zajęcia. Co prawda, nie walczę zbyt często, bo walkę gdzieś co pół roku robię, ale to są pieniądze, za które żyję.”

Cały program Klatka po klatce z udziałem Damiana Janikowskiego do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Denis Załęcki po sytuacji z Szeligą: Obdukcja? Kolega chyba zapomniał czego ulica zabrania!

Denis Załęcki w mediach społecznościowych zabrał głos po sobotniej sytuacji z Piotrem Szeligą. ”Bad Boy” wyśmiał zawodnika FAME MMA. Do dużego zamieszania doszło na trybunach podczas 16 edycji w Gliwicach.

Bomba i Ambro wyrzuceni przez ochronę z gali FAME MMA 16! Powodem bijatyka! [WIDEO] Widzieliście?

Tu jest mocne spięcie! W sieci pojawiło się kolejne za kulisowe nagranie z gali FAME MMA 16, które w sobotę odbyło się w Gliwicach. Dawid Ambroziak postanowił podejść do Pawła Bomby. W pewnym momencie ”Ambro” wypłacił liścia Bombie i doszło do wymiany ciosów. Doszło do szybkiej interwencji ochrony.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis