MMA PLUFCCurtis Blaydes vs Jairzinho Rozenstruik dodane do rozpiski gali UFC 266: Błachowicz vs Teixeira

Curtis Blaydes vs Jairzinho Rozenstruik dodane do rozpiski gali UFC 266: Błachowicz vs Teixeira

Świetnie zapowiadająca się walka w wadze ciężkiej Curtis Blaydes vs Jairzingo Rozenstruik została dodana do rozpiski gali UFC 266.

Gala ta odbędzie się już 25 września. Miejsce jej organizacji nie jest jeszcze znane. Walką wieczoru imprezy będzie pojedynek o mistrzowski pas wagi półciężkiej między Janem Błachowiczem a Gloverem Teixeirą.

Curtis Blaydes vs Jairzinho Rozenstruik dodane do rozpiski gali UFC 266: Błachowicz vs Teixeira

Curtis Blaydes wejdzie do klatki po porażce, jaką w lutym na gali UFC Fight Night 185 poniósł z rąk Derricka Lewisa, który przerwał jego rajd po walkę o pas mistrzowski, na który składały się cztery wygrane z rzędu.

Jairzinho Rozenstruik z kolei powróci po zwycięstwie przez TKO z Augusto Sakaiem na gali UFC Fight Night 189, która odbyła się w tym miesiącu. “Bigi Boy” w ostatnich czterech walkach notuje rekord 2-2.

Aktualna karta walk gali UFC 266:

Walka wieczoru:
Jan Blachowicz vs. Glover Teixeira – o pas mistrzowski wagi półciężkiej

Pozostałe:
Jessica Andrade vs. Cynthia Calvillo
Uros Medic vs. Jalin Turner
Merab Dvalishvili vs. Marlon Moraes
Curtis Blaydes vs. Jairzinho Rozenstruik

Zobacz także:

MMA VIP 2: Duże zmiany w karcie! Groźny ”Daro Lew” wchodzi do gry, jest też nowy rywal Miklasza! Widzieliście?

Mamy spore zmiany przed drugą edycją MMA VIP, która odbędzie się osiemnastego czerwca w Częstochowie. Marcin Najman już na konferencji prasowej wspominał, że mają godne zastępstwo w sytuacji, gdy ”Król Syntolu” nie będzie w stanie zawalczyć na najbliższej edycji.

Conor McGregor udostępnia post Don Kasjo! Czy wie kim jest gwiazda FAME MMA?

Jedna z największych gwiazd w historii mieszanych sztuk walki Conor McGregor udostępnia w mediach społecznościowych post Don Kasjo! Post ze zdjęciem zawodnika FAME MMA, na którym ten jest pijany!

UFC on ESPN 25: The Korean Zombie vs. Ige – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Organizacja UFC ponownie powraca do Las Vegas z kolejną interesującą galą. W walce wieczoru UFC on ESPN 25 zmierzą się zawodnicy z czołowej “10” kategorii piórkowej. Powracający po porażce “Koreański Zombie”, czyli Chan Sung Jung (16-6) podejmie Dana Ige (15-3).