MMA PLConor McGregorConor McGregor wraca do gry! Zaakceptował warunki UFC i zawalczy w styczniu!

Conor McGregor wraca do gry! Zaakceptował warunki UFC i zawalczy w styczniu!

Foto: Facebook/ Conor McGregor

Na tę wiadomość na pewno długo czekaliście! Conor McGregor wraca do gry! Irlandczyk zaproponował warunki UFC i już w styczniu ma powrócić do startów. Czeka go głośny rewanż!

W środę szef UFC Dana White w rozmowie z ESPN potwierdził, że zaproponował Conorowi McGregorowi walkę w styczniu przyszłego roku. Jest to propozycja nieco różniąca się od oczekiwań Irlandczyka, który chciał dostać rewanżowe starcie z Dustinem Poirierem jeszcze w 2020 roku.

Conor McGregor wraca do gry! Zaakceptował warunki UFC i zawalczy w styczniu!

Sprawa wygląda jednak tak, że walka McGregor vs Poirier 2 może odbyć się 23 stycznia:

“Zaoferowaliśmy mu walkę. Zrobimy mu randkę, którą sam chciał. Nie mieliśmy dla niego miejsca w tym roku, ale mamy wszystko przygotowane pod to, by mocno zacząć przyszły rok. Conor chciał walczyć z Dustinem Poirierem, więc porozumieliśmy się z naszym partnerem ESPN i daliśmy mu odpowiednią możliwość. Dostał ofertę walki z Dustinem Poirierem 23 stycznia. Czekamy teraz na odpowiedź: tak lub nie.”

Propozycję przedstawioną przez szefa UFC zaakceptował już oficjalnie Conor McGregor. Irlandczyk odniósł się do tej propozycji na Twitterze, a na dodatek zaznaczył, że po starciu z Poirierem wejdzie do ringu z Mannym Pacquiao:

“Akceptuję, 23 stycznia pasuje!

Celuję w walkę na Cowboy Stadium. Styl Proper! Jerry Jones jest przyjacielem, a stadion może pomieścić nasz tłum. będę gotowy na Teksas i Teksas też będzie gotowy na moich fanów. Potem Manny.”

Zobacz także:

Petr Yan vs. Aljamain Sterling o pas wagi koguciej na UFC 256

Wyczekiwane starcie w kategorii koguciej w końcu dojdzie do skutku. Już 12 grudnia na gali UFC 256 w starciu o pas mistrzowski zmierzą się ze sobą Petr Yan (15-1) i Aljamain Sterling (19-3).

UFC 254 z udziałem kibiców? “Jeśli wszystko pójdzie po myśli, to niedługo to ogłosimy”

Gala UFC 254 z udziałem kibiców? Czy impreza, którą promuje pojedynek o mistrzowski pas wagi lekkiej między Khabibem Nurmagomedovowem a Justinem Gaethje odbędzie się przy wsparciu fanów?