MMA PLNajnowszeConor McGregorConor McGregor na dopingu? Joe Rogan sugeruje, że jego próbka spaliłaby kubek od USADY, Irlandczyk odpowiada!

Conor McGregor na dopingu? Joe Rogan sugeruje, że jego próbka spaliłaby kubek od USADY, Irlandczyk odpowiada!

Bardzo gorąco zrobiło się ostatnio na linii Joe Rogan-Conor McGregor. Dwie wielkie gwiazdy organizacji UFC skonfrontowały opinie na swój temat w kwestii dopingu.

Conor McGregor

Zaczęło się od tego, że Joe Rogan w jednym z odcinków swojego podcastu zasugerował, że Conor McGregor będący obecnie poza kontrolą USADY zwiększał nielegalnie swoją wydolność.

McGregor ma bowiem powrócić do puli zawodników testowanych przez USADĘ dopiero w przyszłym roku, jak jego organizm – rzekomo! – oczyści się z nielegalnych substancji:

“Conor zdejmuje koszulkę i ciągle pozuje do zdjęć. Wygląda tak, jakby próbka jego moczu spaliłaby kubek od USADY. Wg mnie to wypaliłoby dziurę w tym kubeczku. Dziwne jest to, że w USADA istnieje luka, która pozwala ci się wydostać z puli testowej i wrócić do niej jak już nabierzesz sił.”

Conor McGregor i Joe Rogan na ścieżce wojennej?

Na odpowiedź McGregora nie trzeba było długo czekać. Często publikujący swoje wpisy pod wpływem emocji i potem je kasujący Irlandczyk podobnie postąpił i w tej sprawie.

Cytat z jego odpowiedzi przechwycił portal MMAjunkie.com, który opublikował odpowiedź McGregora. “Notorious” zaatakował w nim Rogana w taki oto właśnie sposób:

“Joe wygląda jakby jego mocz stopił mu majtki. W firmie jest tak długo i nigdy nie dostał walki. hahahah, UFC, zawody taekwondo, dzwońcie po policję, hahahaha”

Zobacz także:

FAME MMA: Organizacja nie przedłużyła kontraktu z Jackiem Murańskim! Jeden z właścicieli komentuje! Widzieliście?

No to znamy decyzje FAME MMA! Krzysztof Rozpara jeden z właścicieli freakowej organizacji na kanale ”Koloseum” zdradził, że postanowiono nie przedłużać kontraktu z Jackiem Murańskim. Krzysztof podkreślił, że nie jest, to spowodowane żadnym naciskiem.

Tybori vs Tańcula II eliminatorem do KSW? Tyburski zabiera głos: Chcę napisać taką nową historię! 

Paweł Tyburski nabrał chęci do spróbowania sił w największej organizacji w naszym kraju? Tego nie można wykluczyć. Freak fighter na kanale 6PAK wyznał, że jego rewanż z Arkadiuszem Tańculą mógłby być eliminatorem do KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis