MMA PLNajnowszeConor McGregorConor McGregor już w Las Vegas. Będzie trenerem w The Ultimate Fighter 31

Conor McGregor już w Las Vegas. Będzie trenerem w The Ultimate Fighter 31

To się dzieje! Conor McGregor, czyli zawodnik, który ostatnio więcej walk przegrywa niż wygrywa będzie trenerem w show The Ultimate Fighter 31! Irlandczyk wylądował już w Las Vegas, gdzie odbędą się nagrywki do tego popularnego reality show.

Conor McGregor już w Las Vegas

McGregor to były podwójny mistrz UFC. Jego rywalem w szkoleniu kandydatów na zawodników UFC będzie były mistrz Bellatora Michael Chandler.

W TUF 31 udział wezmą zawodnicy z kategorii koguciej i lekkiej.

Conor McGregor już w Las Vegas

W sieci pojawiają się materiały wideo z przyjazdu McGregora do Las Vegas, gdzie w siedzibie UFC dogadywał ostatnie szczegóły scenariusza przed TUF 31.

Kandydaci na uczestników w 31. TUF-ie przebywają w Las Vegas już od wtorku. Po castingu zostanie wyłoniona grupa zawodników, którzy będą rywalizować w drużynach McGregora i Chandlera.

A Wy będziecie śledzić poczynania zawodników w TUF 31?

Zobacz także:

GROMDA 12: Simon Henriksen opuszcza areszt i zapowiada walkę w Polsce! Widzieliście?

Simon Henriksen właśnie opuścił areszt. Duńczyk na insta stories zdradził, że zaczyna mocno trenować, bowiem czeka go kolejna walka w Polsce. Henriksen zdradził, że będzie to start na najbliższej gali GROMDA 12, która odbędzie się już trzeciego marca. W tym momencie jeszcze nie wiemy czy Simon wystartuje w extra fightcie czy w turnieju.

Phil De Fries o walce z Pudzianem: Na pewno nie, dopóki nie odniesie kilku zwycięstw! Co wy na to?

Phil De Fries (22-6) już parę razy apelował o starcie z Mariuszem Pudzianowskim. Wydawało się, że w poprzednim roku był na to idealny moment, bowiem wojownik z Białej Rawskiej był po kolejnym efektownym zwycięstwie. Ostatecznie Pudzianowski zdecydował się na hitowe starcie z Mamedem Khalidovem. W aktualnej sytuacji Brytyjczyk uważa, że Pudzian musi odnieść parę zwycięstw, aby zawalczyć o tytuł wagi ciężkiej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis