MMA PLBoxdelCo tam się wydarzyło?! Doszło do pojedynku Boxdela i Don Kasjo! Zyskał na tym… Bagieta!

Co tam się wydarzyło?! Doszło do pojedynku Boxdela i Don Kasjo! Zyskał na tym… Bagieta!

Bagieta był gościem w programie Boxdela i Ulfika pt. “Aferki”. Zawodnik PRIME SHOW MMA wypowiedział się na wiele ciekawych tematów. Doszło też do walki Michała Barona z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim, kto więcej pieniędzy wpłaci Bagiecie. Pogromca Jana Pateckiego zgarnął ogromną sumę.

Boxdel

Bagieta w ostatnim czasie jest największym ulubieńcem widzów świata freak fight. Na gali PRIME SHOW MMA 2 pokonał w świetnym stylu Jana Pateckiego przez duszenie. Zawodnik uparcie dąży do walki z Jasiem Kapelą, ale ten nie chce zgodzić się na taki pojedynek. Wywiady i konferencje z udziałem Michała Gorzelańczyka robiły setki tysięcy wyświetleń na YouTube.

Boxdel i Don Kasjo walczyli na donate’y! Zyskał na tym Bagieta!

Środowy odcinek “Aferek” obfitował w wiele zaskakujących spraw. Poruszano tam tematy, takie jak np. geneza konfliktu z Disem, dług Bagiety, Royal Division i wiele innych. W pewnym momencie nawiązał się spontaniczny pojedynek pomiędzy Boxdelem a Don Kasjo, o to, kto więcej pieniędzy przekaże Bagiecie.

Zobacz: Mądra wypowiedź Bagiety: Gdybym został prezydentem, to na pewno zmieniłbym…

Już wcześniej ustalono, że cały przychód z donate’ów tego odcinka trafi na konto Gorzelańczyka. Życiński ostatecznie wpłacił 3000 zł, Baron musiał podbić tę stawkę. Najpierw dał 2000 zł, a następnie dorzucił kolejne 5000 zł. Łącznie Bagieta zebrał od obu panów 10 000 zł, a w całym odcinku nagromadzono aż… 30 000 zł!

Bagiecie nie do końca podobała się ta rywalizacja na pieniądze. Powiedział, że bardzo szanuje Don Kasjo i nie chciałby, aby z tej sytuacji wyniknęła jakaś niepotrzebna spina.

Opisany wycinek z programu “Aferki” dostępny poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis